Ремонт сукні ? - ательє "Умілий ткач"

Ремонт суконь

Ви купили сукню в інтернет-магазині. На моделі вона виглядала дуже ефектно, а на справді – там висить, тут затісно, шви не дуже рівні… Буває? А таке: вас з улюбленою сукнею розділяють кілька розмірів, а так би хотілося її знову одягнути. Або хочеться десь вкоротити, щось забрати чи дірка з’явилася, по шву розійшлося… У будь-якій ситуації звертаєтеся в “Умілий ткач”. Справимося з усіма завданнями.

Ми професійно виконуємо наступні види робіт і маємо в своєму розпорядженні все необхідне обладнання:

 • підгон по фігурі сукні
 • вкороення низу сукні
 • заміна блискавки в сукні
 • вшивання сукні
 • заміна підкладки в сукні
 • редизайн сукні
 • реставрація сукні
Наше Портфоліо

Ціни на ремонт суконь

Назва послуги Ціна, грнВкоротити низ сукні без підкладки 420 Вкоротити низ сукні без підкладки розширений низ 680 Вкоротити низ сукні «пряма машинна строчка» з підкладкою та шлицею 580 Вкоротити низ сукні «потайний підшив» прямий низ 480 Вкоротити низ сукні «потайний підшив» розширений низ 580 Вкоротити низ сукні (широкий низ до 2м) від 680 Вкоротити низ сукні гофре французький шов 680 Вкоротити низ сукні гофре швом піко 480 Подовження сукні прямий низ за рахунок мережива або тканини 380 Подовження сукні розширений низ за рахунок мережива або тканини 580 Вкоротити підклад в сукні прямий низ без шліци 280 Вкоротити підклад в сукні прямий низ зі шліцею 450 Вкоротити підклад в сукні розширений низ 440 Заміна блискавки в сукні 420 Заміна блискавки в сукні з підкладкою 480 Заміна блискавки «в рамку» в сукні 480 Вкорочення рукавів сукні без підкладки 340 Вкорочення рукавів сукні з підкладкою 480 Вкорочення рукавів сукні з манжетом та з переносом розрізу 640 Вкорочення рукавів сукні шовк/шифон/креп з манжетом та з переносом розрізу 580 Вкорочення рукавів сукні «через окат» без підкладки 780 Вшивання сукні по фігурі без підкладки 480 Вшивання сукні по фігурі з підкладкою 560 Вшивання сукні по фігурі з підкладкою з корекцією низу та пройми 980 Вшивання плечових швів з корекцією пройми та горловини без підкладки 580 Вшивання плечових швів з корекцією пройми та горловини з підкладкою та тасьмою 780 Перенесення нагрудної виточки з корекцією бокового шву 360 Підняти окати в сукні 580 Підняти окати в сукні «закритий шов» 780 Розшивання сукні по боковим швам 980 Заміна фрагменту підкладки в сукні 380 Заміна підкладки в сукні від 1200 Реставрація шліци або розрізу (з укріпленням клейовим матеріалом) 380 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок невеликий участок 180 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок великий участок 180 Вшивання «чашечок» в сукню з підкладкою 980 Виготовлення з’ємної нижньої сукні «комбінація» з обробкою верху бейкою - резинкою 1200 Плаття зі складним асиметричним кроєм, корсетами, китовим вусом, рюшами, кантами оцінюються індивідуально майстром при здачі замовлення!!!

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт суконь

Наші послуги

Шерсть, льон, трикотаж, бавовна, атлас – працюємо з будь-якими видами тканин. Тож сміливо звертайтеся до нас, коли потрібен ремонт сукні.

 • Зашиємо чи красиво обробимо дірки, прорізи, розриви.
 • Підберемо ґудзики чи кнопки.
 • Пропрасуємо кожну складочку.
 • Замінимо блискавку.
 • Вкоротимо, вшиємо, замінимо будь-яку деталь сукні.
 • Перешиємо підкладку.
 • Зробимо все, щоб сукня була як нова і ніби “на вас шита”.

З радістю допоможемо

В ательє “Умілий ткач” працюють так, щоб все було ідеально. Використовуємо тільки найкращі технології, а там де потрібно – виконуємо найтоншу роботу вручну. Сукня відомого бренду чи з бабусиної шафи – до всіх речей ставимося дуже відповідально. Бо знаємо, наскільки вам важливо вберегти улюблену річ. Після ремонту чи реставрації сукні ніхто й не запідозрить, що річ була в нас. Ніби щойно з вітрини.