Реставрація метало­фурнітури – Умілий Ткач

Реставрація металофурнітури

Металофурнітура – загальний термін, який охоплює різні металеві деталі, аксесуари і прикраси, які використовуються в швейній промисловості для кріплення, декорування та функціонування різних виробів. Металофурнітуру виготовляють з різних металів: сталі, алюмінію, латуні, міді, тощо. Часто її оцинковують, хромують або покривають іншими декоративними покриттями для покращення зовнішнього вигляду та захисту від корозії. Найбільш поширені види металофурнітури: кнопки, блискавки, ґудзики, пряжки, застібки, гачки, кільця, петлі, замки, ручки, колеса та ін.

Так як основними функціями металофурнітури є кріпильна і функціональна, вона часто може виходити з ладу і потребувати реставрації. Реставрація металофурнітури – це процес відновлення її початкового стану. В ательє «Умілий

Ткач» ми дбайливо виконуємо реставрацію металофурнітури з точністю до найдрібніших деталей.

Наше Портфоліо

Ціни на реставрацію металофурнітури

Назва послуги Ціна, грнРемонт карабіну від 240 Ремонт пряжки від 280 Ремонт замка в сумці від 480 Ремонт застібки в сумці від 480 Термінове виконання роботи +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Методи реставрації металофурнітури

Реставрація металофурнітури полягає у відновленні старих або пошкоджених металевих аксесуарів, щоб повернути їм початковий вигляд і функціональність. Вона може бути необхідна в разі пошкодження, зносу або корозії елементів. Реставрація металофурнітури може бути виконана за допомогою різних методів, в залежності від типу фурнітури і ступеня її пошкодження.

До найпоширеніших методів реставрації металофурнітури відносяться:

  • Механічна обробка. Першим кроком реставрації є очищення металофурнітури від бруду та пилу. Після цього усувають механічні пошкодження, такі як подряпини, вм’ятини та задирки.
  • Хімічна обробка. Для видалення корозії та інших забруднень фурнітуру занурюють в спеціальний хімічний розчин.
  • Підфарбування. При потребі відновлення початкового кольору окремих частин або фурнітури в цілому.
  • Полірування. Після видалення всіх дефектів металеву фурнітуру можна полірувати, щоб відновити блиск. Для цього можна використовувати спеціальні полірувальні засоби.
  • Покриття. Металофурнітуру можна покрити захисним шаром, таким як лак, для попередження подальшої корозії та інших пошкоджень.
  • Заміна деталей. Якщо деякі частини металофурнітури неможливо відновити, їх можна замінити новими.

Під час ремонту металофурнітури слід дотримуватися таких правил:

  • перед початком робіт ретельно промити фурнітуру в мильному розчині;
  • використовувати тільки якісні матеріали та перевірені інструменти;
  • виконувати роботи в добре провітрюваному приміщенні.

Також варто запам’ятати декілька цінних порад від наших майстрів:

  • якщо фурнітура сильно пошкоджена, її може бути дуже складно або взагалі неможливо відновити – у цьому випадку краще замінити її на нову;
  • при виборі фурнітури для заміни треба врахувати тип виробу, для якого вона призначена;
  • щоб фурнітура служила довше, правильно доглядайте за нею.

Реставрація металофурнітури вимагає певних навичок і інструментів, тому краще звернутися до фахівця, ніж самостійно братися за роботу. Коректно проведена реставрація дозволить вам зберегти або відновити старі або цінні металеві аксесуари, надавши їм другий шанс.