Вшивання джинсів – Умілий Ткач

Вшивання джинсів в ательє в Києві

Джинси – це вид штанів, виготовлених з джинсової тканини, яка є дуже міцною і складається з переплетених ниток льону, бавовни або віскози. Сьогодні джинси є універсальним і одним з найпопулярніших видів одягу в світі. Вони доступні в різних стилях і кольорах, їх можна носити в будь-якому випадку. Та якщо вони завеликі в талії або по об’єму стегон, їх носіння викликатиме дискомфорт. В цьому випадку вам потрібно скористатись послугою вшивання джинсів в ательє «Умілий Ткач» в Києві.

Вшивання джинсів – це найпоширеніший спосіб зменшити їх розмір в талії, стегнах чи в іншій частині, де вони заширокі. Тому коли вам важко купити джинси, які точно підходять до вашої фігури або ви схудли і їх повнота стала занадто об’ємна, вам краще звернутись до досвідчених майстрів нашого ательє. Майстер зніме всі необхідні заміри і після швидкої примірки негайно приступить до роботи.

Наше Портфоліо

Ціни на вшивання джинсів в ательє в Києві

Назва послуги Ціна, грнВкоротити джинси із збереженням потертості 480 Вкоротити низ джинсів ШИРОКИЙ зі збереженням потертого краю 580 Вшивання джинсів по бокових швах з корекцією поясу з оздоблювальними строчками 780 Вшивання джинсів по бокових швах, шагового шву з корекцією поясу та низу 1500 Штопання джинсів від 280 Заміна блискавки в джинсах 480 Заміна бігунка в джинсах 140 Встановлення заклепки в джинсах 140 Встановлення гудзика в джинсах 140 Реставрація заклепки в джинсах від 180 Термінове виконання роботи +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Особливості та процес ушивання та підгонки джинсів

Вшивання джинсів допоможе вам виглядати краще і більш впевнено. Існує кілька способів вшивання, залежно від того, що саме вам потрібно змінити. Процес вшивання джинсів по фігурі складається з наступних етапів:

· Примірка джинсів. Майстер в ательє приміряє джинси прямо на вас і визначає, які зміни потрібно внести.

· Вимірювання. Майстер робить необхідні вимірювання, щоб визначити, скільки тканини потрібно пришити або відпороти.

· Виконання вшивання. Майстер виконує вшивання джинсів, використовуючи швейну машинку та інші інструменти.

· Примірка джинсів після підгонки. Клієнт приміряє готові джинси, щоб переконатися чи вони добре сидять.

Час, необхідний для підгонки джинсів, залежить від складності роботи. Зазвичай, цей процес може зайняти від декількох годин до декількох днів. Це залежить від зайнятості майстрів у ательє. Вартість вшивання джинсів залежить від розміру джинсів, складності роботи і типу тканини.

Розглянемо кілька варіантів щодо підгонки джинсів по фігурі.

· Зменшити талію. Якщо джинси занадто широкі в талії, необхідно вшити їх по талії. Для цього майстер відпорює бічний шов на потрібній відстані і пришиває тканину, яка відповідає розміру вашої талії.

· Збільшити талію. Якщо джинси занадто вузькі в талії, то можна вставити гумку в пояс. Для цього майстер відпорює пояс і вставляє гумку всередину.

· Змінити довжину штанин. Якщо джинси занадто довгі, їх варто підрізати. Для цього майстер відміряє потрібну довжину і підріже штанини.

· Змінити ширину штанин. Якщо джинси занадто широкі, то потрібно звузити їх. Для цього майстер відпорює бічний шов і пришиває тканину, яка відповідає обхвату ваших ніг.

· Підняття або опускання пояса. Якщо джинси сідають занадто низько або надто високо на талії, майстер може підняти або опустити пояс, щоб забезпечити комфортну посадку.

Пам’ятайте, що процес вшивання джинсів може бути різним для кожної людини, оскільки він враховує ваші унікальні параметри та побажання. Важливопроконсультуватися з досвідченим майстром і висловити всі ваші потреби, щоб отримати джинси, які ідеально вам підходять.