Хімчистка одягу - ціни на хімчистку одягу

Хімчистка

З вами таке вже точно траплялося – після прання у пральній машинці одяг втрачав первинний вигляд. Не варто ризикувати знову. Краще замовте хімчистку одягу – це точно дешевше, ніж купувати нову річ замість зіпсованої. Хімчистку речей найчастіше замовляють для віскози, шовку та шерсті. Догляд за цими тканини варто доручати тільки професіоналам. Адже неякісна хімчистка може зіпсувати одяг.

“Рятувальний круг” для одягу

Чай, кава, вино, іржа, фарба, трава, піт, кров – плями, які дуже важко виводити в домашніх умовах. Звісно, ви можете спробувати. Але ризикуєте, що пляма залишиться, тоді як з’являться розтягування, деформування та втрата кольору. Краще відразу скористатися послугами хімчистки одягу в Києві. Так збережете річ, час і нерви.

Наші послуги

Наше Портфоліо

Ціни хімчистки одягу

Назва послуги ЦінаБрюки 320 Брюки з декором, шовк 540 Джинси, спортивні штани 320 Шорти, капрі, бріджи 300 Комбінезон 480 Комбінезон шовк 680 Краватка 280 Піджак, жакет 410 Блуза 320 Блуза шовк 380 Майка, футболка 320 Сорочка 320 Кофта, гольф 330 Світер, кардиган 380 Сукня, сарафан 450 Сукня, сарафан довгий, з декором, шовк 680 Вечірня сукня 780 Весільна сукня від 900 Спідниця 320 Спідниця з декором , шовк, пліссе/гофре 450 Терміновість виконання замовлення +100% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Хімчистка

Як відбувається процес чистки?

 1. Спершу ми оглядаємо одяг та вивчаємо маркування.
 2. Сортуємо одяг відносно кількох показників: склад матеріалу, колір, ступінь забруднення тощо.
 3. Виводимо “легкі” плями і обробляємо найбільш забруднені плями перед хімчисткою одягу.
 4. Поміщаємо речі у спеціальну машину для сухої чистки одягу. Використовуємо безпечні розчинники, які не пошкоджують тканину і виводять плями будь-якої складності.
 5. Сушимо одяг (температура – від 25 до 50 градусів).
 6. На завершальному етапі прасуємо одяг, виводимо плями, які залишились та упаковуємо одяг.

Подбаємо про ваші речі

Надаємо послуги хімчистки одягу для всіх можливих випадків. Користуємося власною унікальною технологією для обробки, при потребі ремонтуємо та замінюємо підкладку, виводимо забруднення. А також – можемо підняти ворс, усунуваємо катишки, прасуємо, тонуємо тощо.

Чому варто обрати суху чистку речей в ательє “Умілий майстер”?

 • У нас хімчистку контролюють досвідчені технологи. Вони знають, який метод найкраще підходить для різник складників тканин, забруднень і рекомендацій виробника.
 • Ми документально відповідаємо за якість та безпечність хімчистки одягу.
 • Подбаємо про ексклюзивні речі з делікатних тканин, декором та складним кроєм.
 • Пропонуємо одну з найшвидших хімчисток одягу в Києві (ціни – від 140 грн).

Переваги хімічної чистки одягу

Існують випадки, коли просто необхідно звернутися до професіоналів. Наприклад, виведення плям з делікатних тканин. У домашніх умовах можете пошкодити структуру матеріалу і зіпсувати річ. Інші переваги:

 • Економія грошей та часу. Якщо шукаєте хімчистку одягу поряд з вашим домом, обирайте “Умілий ткач” – наша мережа розміщена по всьому місту.
 • Професійне обладнання. Ми зробили все для того, щоб ваші речі завжди були в ідеальному стані.
 • Повний комплекс послуг. Окрім сухої хімчистки одягу, відремонтуємо нюанси, зашиємо дірки та навіть перешиємо улюблену річ.
 • Сервіс. Ми знаємо, що робимо. Тому з радістю відповімо на всі питання і допоможемо обрати послугу, яка найбільше вам підходить.