Підшити джинси ? - Ремонт джинсів

Ремонт джинсів

Джинсова тканина досить щільна, зносостійка, однак джинси є повсякденним одягом і швидко зношуються.
Джинсова тканина витирається, утворюються розриви швів, прориви в кишенях виробів, але найчастіший ремонт – заміна або реставрація блискавки. Майстри ательє “Умілий Ткач” дадуть друге життя Вашій улюбленій парі джинсів. Ми працюємо з поривами будь-якої складності, пропонуємо різні варіанти ремонту – від штопання до аплікації.

Так само важливо, щоб джинси добре сиділи по фігурі, тому ми укорочуємо, розставляємо і підганяємо джинси по талії. Який би дефект не був на джинсі, ательє “Умілий Ткач” в Києві вирішить проблему в найкоротші терміни, збереже зовнішній вигляд виробу, його стиль і красу.

Наше Портфоліо

Ціни на ремонт джинсів

Назва послуги Ціна, грнВстановлення джинсового гудзика 140 Встановлення заклепки на джинсах 140 Вкоротити низ виробу «пряма машинна строчка» 380 Вкоротити низ виробу зі збереженням потертого краю 480 Вкоротити низ виробу «пряма машинна строчка» широкий низ 450 Вкоротити низ виробу зі збереженням потертого краю широкий низ (від 30см) 580 Вкоротити низ виробу з манжетом 580 Виготовлення шортів із джинсів 380 Виготовлення шортів із джинсів з розшиванням швів для виготовлення припуску манжета 580 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок невеликий участок 180 Заміна блискавки в джинсах (блискавка до 25см) 420 Заміна блискавки на штанині 380 Обробити вхід в кишеню тасьмою (без розпорювання) 240 Поглиблення входу в кишеню (реставрація входу в кишеню, усунення потертостей) 380 Заміна карманки однієї кишені (розпорювання бокових швів, поясу, відпорювання карманки від основних деталей, виготовлення та збирання карману без встановлення заклепок) 540 Виготовлення висатки, посатаності середнього розміру до 7см (на рівному участку джинсів) 240 Реставрація висатки, посатаності середнього розміру до 7см (на рівному участку джинсів з підкладкою матеріалу) 340 Реставрація декоративного пориву середнього розміру 7см (з підкладкою матеріалу та його закріпленням «обштопуванням» без підпорювання швів 240 Штопка під джинсовий ґудзик 90 Штопка «по шву сидіння» двох частин (з розпорюванням шву) 360 Штопка «по шву сидіння» чотирьох частин (з розпорюванням шву) 580 Штопка потертостей, надрізів, поривів малих розмірів (без розпорювання та зшивання швів) 90 Штопка потертостей, надрізів, поривів середніх розмірів до 10см (без розпорювання та зшивання швів) 240 Штопка потертостей, надрізів, поривів великих розмірів до 15см (без розпорювання та зшивання швів) 380 Підгонка джинсів по фігурі (розпорювання та зшивання шагового шву, бокових швів, та корекцією або вкороченням низу, з оздоблювальними строчками) 580 Підгонка джинсів по фігурі ( розпорювання та зшивання бокових швів, та вшиванням поясу, з оздоблювальними строчками) 980 Підгонка джинсів по фігурі ( розпорювання та зшивання бокових швів, шагового шву, вшиванням поясу та корекцією або вкороченням низу, з оздоблювальними строчками) 1480 Підгонка джинсів по фігурі повний перекрій (розпорювання та зшивання бокових швів, шагового шву, середнього шву, вшиванням поясу та корекцією або вкороченням низу, з оздоблювальними строчками) 1800 Опустити пояс в джинсах по всій окружності (з оздоблювальними строчками) 740 Збільшення поясу до 5 см (розпорювання швів, зняття клейових матеріалів і розтяжка під ВТО) 580 Зменшення в об’ємі поясу до 5см (розшивання швів, зменшення поясу в об’ємі) 780 Розширення поясу в джинсах за рахунок (розшивання поясу та бокових швів, виготовлення клинів) 1480 Корекція «слонки» в джинсах закритий «запошивний» шов 640 Корекція «слонки» в джинсах відкритий шов 540 Термінове виконання замовлення +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт джинсів

Які пропонуємо послуги?

  1. Пропонуємо ремонт джинсів між ногами. Заштопаємо дірки будь-якого розміру. Надійно, щоб дірка не утворилася знову.
  2. Якщо потрібно вшити джинси – підкажемо, як це зробити найкраще, щоб були комфортні у носінні.
  3. Звузити джинси? Не проблема. Можемо й навпаки: розширити пояс, перенести ґудзик чи збільшити розмір за допомогою відпарювання.
  4. Надаємо послуги з ремонту протертих джинсів. На колінах, краях, біля кишень, на сідницях тощо.
  5. Можемо переробити джинси на шорти. З манжетами, без, із завуженням – як забажаєте.