Встановлення люверсів, блочок – Умілий Ткач

Встановлення люверсів, блочок

Люверси і блочки – це типи металофурнітури, які використовуються для зміцнення отворів у виробах, через які протягується шнурок або тасьма. Люверси – це металеві кільця, які вставляються в отвір і потім розвальцьовуються для створення міцного з’єднання. Блочки – це металеві деталі, які мають отвори для протягування шнурка або тасьми. Люверси і блочки виготовляють з різних матеріалів, включаючи сталь, алюміній, мідь і латунь. Вони можуть бути оцинковані, хромовані або покриті іншим декоративним покриттям.

Процес встановлення люверсів, блочок включає в себе проколювання отворів у виробі і закріплення елементів в цих отворах. Для встановлення блочок зазвичай використовують спеціальні інструменти, такі як блочниці або блокатори, які допомагають стиснути блочок і закріпити його на місці. Ательє «Умілий Ткач» надає послуги з встановлення люверсів і блочок всіх можливих розмірів і форм.

Наше Портфоліо

Ціни на встановлення люверсів

Назва послуги Ціна, грнВстановлення люверсів 1шт. (маленькі звичайні) 140 Встановлення люверсу 1шт. (маленькі звичайні) більше 5 шт. 120 Встановлення люверсу 1шт. (маленькі звичайні) більше 20 шт. 70 Реставрація люверсу (демонтаж і монтаж оригінального люверсу) від 240 Встановлення блочки 1шт. (маленькі звичайні) 140 Встановлення блочки 1шт. (маленькі звичайні) більше 5 шт. 120 Встановлення блочки 1шт. (маленькі звичайні) більше 20 шт. 70 Розмічення для встановлення люверсів блочок 15 Термінове виконання роботи (застосовується у випадку зайнятості майстра) +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Етапи встановлення люверсів, блочок

Встановлення люверсів і блочок включає в себе кілька етапів, і важливо дотримуватися точних інструкцій для забезпечення надійного і естетичного кріплення. Безумовно, майстри нашого ательє мають великий досвід виконання подібних робіт і завжди готові покращити вигляд і функціональність ваших речей.

Етапи встановлення люверсів, блочок

  • Визначення місця розташування елементів. Елементи повинні бути розташовані на однаковій відстані один від одного. За допомогою маркера або спеціальних відміток треба позначити місця встановлення елементів.
  • Проколювання отворів. Для проколювання отворів в матеріалі в позначених місцях використовують дирокол. Отвори повинні бути на кілька міліметрів ширші за діаметр елементів.
  • Вставлення елементів в отвори. Елементи повинні бути вставлені рівно, щоб вони не бовталися, і з потрібної сторони.
  • Розвальцювання люверсів. Щоб розвальцювати люверси, використовують спеціальний люверсний інструмент.
  • Закріплення блочків. Для закріплення блочків викристовують спеціальні інструменти: блокатори і блочниці.
  • Перевірка фіксації. На даному етапі перевіряють, чи всі елементи міцно закріплені і не рухаються.

Після завершення роботи майстер має впевнитись, що всі отвори в матеріалі рівні і чисті. Також він перевіряє чи виріб загалом виглядає доглянутим і естетичним. Якщо на місці встановлення є якісь залишки матеріалу, то їх необхідно видалити. Залежно від дизайну виробу, майстер може залишити кріплення як є або додати декоративні елементи.

Люверси і блочки є дещо дорожчими і їх складніше встановити, ніж інші типи з’єднань. Але вони забезпечують міцне і надійне з’єднання.

Встановлення люверсів і блочок вимагає професійних навичок і спеціальних інструментів. Тому якщо у вас виникли потреби скористатись даною послугою, наполегливо рекомендуємо звернутися в ательє «Умілий Ткач» для консультацій і подальшого виконання робіт фахівцями своєї справи.