Встановлення заклепок, хольнітенів – Умілий Ткач

Встановлення заклепок, хольнітенів

Заклепки і хольнітени – це металеві кріпильні елементи, які використовуються для з’єднання двох або більше шарів матеріалу. Заклепки мають два отвори. Одна частина заклепки вставляється в один отвір, а інша частина – в інший. Потім заклепка ущільнюється для міцного з’єднання. Хольнітени мають один стрижень і одну шляпку. Стрижень хольнітена вставляється в отвір, а потім шляпка затискається для міцного з’єднання. Заклепки і хольнітени використовуються для різних типів з’єднань і розраховані на різні навантаження.

Встановлення заклепок і хольнітенів виконується вручну або за допомогою електричного обладнання. Вартість установки заклепок і хольнітенів в ательє «Умілий Ткач» залежить від їх типу, розміру, кількості і складності роботи. Встановленням заклепок і хольнітенів в нашому ательє займається окремий майстер, який має набиту руку конкретно по цих типах робіт.

Наше Портфоліо

Ціни на встановлення заклепок, хольнітенів

Назва послуги Ціна, грнВстановлення хольнітену 1шт. (маленькі звичайні) 140 Встановлення хольнітену 1шт. (маленькі звичайні) більше 5 шт. 120 Встановлення хольнітену 1шт. (маленькі звичайні) більше 20 шт. 70 Встановлення заклепки 1шт. (маленькі звичайні) 140 Встановлення заклепки 1шт. (маленькі звичайні) більше 5 шт. 120 Встановлення заклепки 1шт. (маленькі звичайні) більше 20 шт. 70 Реставрація хольнітену (демонтаж і монтаж оригінального хольнітену) от 240 Розмічення для встановлення хольнітенів 15 Термінове виконання роботи +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Процес встановлення заклепок і хольнітенів

Встановлення заклепок, хольнітенів – це одна з найтиповіших операцій в ательє «Умілий Ткач». Нижче наводимо процес встановлення заклепок і хольнітенів:

1. Підготовка матеріалу.

 • Вибираємо місце для заклепок або хольнітенів і вимірюємо відстань між ними згідно з плануванням.
 • Позначаємо на матеріалі точки, де потрібно встановити заклепки або хольнітени. Для цього використовуємо спеціальні маркери або отвори для заклепок, які зазвичай входять в комплект.

2. Проколювання отворів.

 • За допомогою дирокола або іншого інструмента вирізаємо отвори в матеріалі на позначених заздалегідь місцях.
 • Розмір отворів повинен відповідати розміру заклепок або хольнітенів.

3. Вставлення заклепок або хольнітенів.

 • Вставляємо заклепки або хольнітени в отвори. Вони зазвичай мають три частини: верхню, нижню і головку.
 • Верхню і нижню частини з’єднуємо відповідно до інструкцій виробника. Потрібно вставити нижню частину в отвір і закріпити верхню частину.

4. Закріплення голівки.

 • За допомогою спеціального інструмента, такого як важіль або молоток для заклепок, закріплюємо голівку заклепки або хольнітена.
 • Робимо це обережно і рівномірно, щоб запобігти пошкодженню матеріалу та забезпечити надійне з’єднання.

5. Перевірка фіксації.

 • Перевіряємо, чи заклепки або хольнітени надійно зафіксовані і не рухаються. Вони мають бути міцно закріплені в матеріалі.

6. Завершення.

 • У випадку необхідності, фарбуємо заклепки або хольнітени і відновлюємо зовнішній вигляд виробу.

Основними перевагами використання заклепок і хольнітенів є:

 • міцне і надійне з’єднання частин матеріалу;
 • можливість встановлення в будь-якому місці, де є доступ до поверхонь, які потрібно з’єднати;
 • встановлення вручну або за допомогою спеціального обладнання.

Серед недоліків використання заклепок і хольнітенів варто виокремити:

 • дорожча ціна в порівнянні з іншими типами з’єднань;
 • більша складність встановлення, ніж для інших типів з’єднань.

Встановлення заклепок, хольнітенів складне завдання, для виконання якого можуть знадобитися спеціальні інструменти. У разі виникнення труднощів при встановленні цих елементів, а також при роботі з товстими матеріалами, доцільно звернутися до майстрів-професіоналів, які мають досвід в цій сфері.