Майстри ательє "Умілий Ткач" | Швидко та вправно, з 2011 року
Наші майстри

Д – досвід! Досвід – знання! Знання – вміння!

Досвід – це про нас, тому що перше ательє “Умілий Ткач” було відкрито ще у 2011 році! За цілих 7 років кропіткої роботи ми навчилися працювати швидко та вправно, слухати наших клієнтів, і головне, орієнтуватися у їхніх потребах.

Багато тенденцій змінилося з того часу: способи покрою, перешивання, варіанти декорування. Все це ми опанували і подужали завдяки нашим постійним клієнтам, які часто кидали нам складні виклики, безстрашно довіряли улюблені речі. Власне, ці виклики дозволили нам вдосконалитися, відточити свої вміння. Зараз це дозволяє майстрам ательє “Умілий Ткач” братися за ремонт одягу, від якого відмовляються інші майстерні. Це дозволяє давати нове життя Вашим улюбленим речам та приносити радість.

Крім багажу досвіду у роботі ми використовуємо лише найкращі інструменти, матеріали, сучасне обладнання, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Маємо все необхідне для реалізації нашої головної мети – надання якісних побутових послуг з ремонту та перешивання одягу!

“Умілий Ткач” завжди готовий допомогти вирішити Ваші проблеми з ремонту та чистки речей. Завітайте до нас або телефонуйте, консультація безкоштовна!