Ремонт футболки 🧷 - ательє "Умілий ткач"

Ремонт футболки

Найпоширеніший дефект в футболках, з яким звертаються наші клієнти – невеликі пориви 3-5 мм, які найчастіше відбуваються через машинне прання. Дефект невеликий, проте він значно псує ідеальність образу і вирішити його не так просто. Звичайно, можна просто зашити порив, відповідними за кольором нитками, однак це буде помітно неозброєним оком.
Що ж робити в цьому випадку?
А мережі ательє “Умілий Ткач” є майстер з ручних робіт, який володіє навичками відновлення петель. Будь-яка трикотажна річ буде виглядати як нова.
Так само, завдяки наявності професійного швейного обладнання наші майстри виконують такі види робіт:

  • коригування довжини футболки і рукавів
  • перенесення планок і манжет
  • хімчистка
  • ремонт будь-якої складності
  • комп’ютерна вишивка
  • підгонка по фігурі
Наше Портфоліо

Ціни на ремонт футболок, регланів

Назва послуги ЦінаВкоротити низ футболки, теніски «розпошивальний шов» прямий низ 240 Вкоротити низ футболки, теніски «розпошивальний шов» з простими розрізами та корекцією боків 320 Вкоротити низ футболки, теніски «розпошивальний шов» з розрізами оздобленими тасьмою та корекцією боків 420 Вкоротити низ реглану, кофти без оздоблювальної строчки 280 Вкоротити низ реглану, кофти з оздоблювальною строчкою (розпошив) 350 Вкорочення рукавів в футболці, тенісці, реглані «розпошивальний шов» 220 Вкорочення рукавів в футболці, тенісці, реглані з манжетом, довязом 280 Звуження футболки, теніски по боковим швам (оверлок 4 нитки) без корекції низу, з корекцією рукава 220 Підняття окатів футболки, теніски 320 Вшивання плечових швів футболки, теніски з корекцією окатів та горловини 560 Звуження футболки, теніски по виточкам або виготовлення нових 180 Поглиблення горловини у футболці, обробка розпошивальною строчкою 280 Поглиблення горловини у футболці, з виготовленням трикотажної окантовочної смуги 360 Пришив налокітників 280 Виготовлення налокітників 80 Заміна блискавки в футболці, тенісці 240 Відновлення оверлоку невеликий участок 60 Відновлення оверлоку та прямої строчки невеликий участок 80 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт футболок, регланів

Ремонт футболки, теніски, поло, реглану