Послуги встановлення металофурнітури ✂ Ательє "Умілий Ткач"

Послуги встановлення металофурнітури

Кожен з нас знайомий з такою ситуацією, як зламана металлофуртітура, наприклад, зламався бігунок на куртці або блискавка на сумці, відпав гудзик на джинсах, люверс на поясі, відірвалась кнопка на куртці , випала заклепка  пуховику і т.д.. Найчастіше, після того, як фурнітура виходить з ладу – речі відправляють в глибини гардероба. А дарма! Улюбленим речам можна дати друге життя, адже дефекти фурнітури не проблема для наших майстрів! Якщо у Вас є улюблені речі з дефектами і Ви б хотіли їх врятувати – звертайтеся в нас!
Ательє “Умілий Ткач” здивує Вас не тільки своєю майстерністю, а й умінням вирішувати будь-які нестандартні завдання, при цьому не забуваючи про красу і практичність!

Наші послуги

Наше Портфоліо

Ціни на встановлення металофурнітури

Назва послуги Ціна, грнЗаміна бігунка у верхньому одязі без ускладнень 140 Заміна бігунка у верхньому одязі з ускладненнями (великий розмір, установка неправильною стороною, підгонка) 280 Заміна бігунка в одязі (джинси, сукня, светер) 140 Заміна бігунка в рюкзаках, сумках, валізах і т. д. (з розшиванням і зшиванням включно) 280 Реставрація металевої, тракторної блискавки (зміна, встановлення «зуба») 280 Реставрація спіральної блискавки (пришив пластикової спіралі 1-го участка до 2см)) 300 Реставрація закінчення нероз’ємної блискавки 140 Реставрація нижнього закінчення роз’ємної блискавки 450 Встановлення кнопки (комплект або половина) 1шт. 140 Встановлення кнопки (комплект або половина) більше 20шт. 50 Реставрація кнопок 1шт. (демонтаж, монтаж лицевої частини) 240 Встановлення люверсів 1шт. (маленькі звичайні) 140 Встановлення люверсу 1шт. (маленькі звичайні) більше 20шт. 50 Реставрація люверсів 1шт. (демонтаж, монтаж) 240 Встановлення заклепок/хольнітенів 1шт. (маленькі звичайні) 140 Встановлення заклепок/хольнітенів (маленькі звичайні) більше 20 шт. 50 Реставрація заклепок 1шт. (демонтаж, монтаж частини) 240 Встановлення джинсового гудзика 1шт. 140 Реставрація джинсового гудзика 240 Обтяжка гудзика тканиною 1шт. 90 Обтяжка гудзика тканиною більше 10 шт. 50 Заміна карабіну в сумці 280 Реставрація карабіну 350 Терміновість роботи (застосовується у випадку зайнятості майстра) +50% Дитячий одяг -10% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!
ЦІНА ЗАЗНАЧЕНА БЕЗ ВАРТОСТІ ФУРНІТУРИ.

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Послуги встановлення металофурнітури

Ремонт блискавки та іншої металофурнітури

Як часто в своєму житті людина стикається з потребою знайти того, хто зможе зробити якісний ремонт замку в куртці або замінити блискавку на джинсах? У самий останній момент може знадобитися заміна замку на рюкзаку або треба буде повністю перешити замок на куртці. Виконання такої складної роботи хотілося б доручити надійному майстру, здатному вирішити будь-яке завдання.
Уявіть собі – ви поспішаєте на важливу зустріч або на вокзал і в самий невідповідний для цього момент замок на куртці розходиться, не можна застебнути чобіт або виходить з ладу замочок на сумочці. Всі випадковості передбачити неможливо. І тоді доводиться терміново поміняти замок на куртці, замінити блискавку на сумці, гаманці або валізі, або вдатися до такої послуги, як лагодження металофурнітури.
Мережа ательє «Умілій ткач» пропонує цілий комплекс послуг по відновленню одягу. Майстри з багаторічним досвідом проводять ремонт замків куртки, до нас звертаються, якщо зламався замок на сумці, потрібна заміна блискавки в джинсах, установка заклепок, люверсів і гудзиків. Предмети одягу, взуття, валізи, ремені та інші аксесуари можуть бути повністю відновлені нашими фахівцями.
Будь-яка річ може вийти з ладу. Іноді це трапляється через неякісну установку. Ми допоможемо, якщо потрібна заміна блискавки на гаманці, виникне необхідність поміняти блискавку на джинсах, потрібна заміна блискавки в пуховику або заміна змійки на рюкзаку.

Ремонт блискавки на куртці, брюках, платтях, взутті і сумочці

Найчастіше ламається фурнітура, яка піддається підвищеним навантаженням або використовувана особливо активно. При цьому пошкодження може бути частковим, не завжди потрібна повна заміна блискавки, пряжки або кнопки. Наприклад, для того, щоб провести ремонт змійки на куртці та привести її в повністю робочий стан іноді досить виконати одну з наступних операцій:

 • замінити бігунок на блискавці;
 • провести ремонт фіксатора блискавки;
 • зробити ремонт гнізда блискавки;
 • здійснити ремонт штифта блискавки на куртці або брюках.

Ремонт блискавки без заміни дозволяє отримати повністю працездатну річ не тільки дешевше, але частіше за все і швидше. Якщо у вас розходиться замок на куртці, то проблема, швидше за все, полягає в тому, що вийшов з ладу бігунок. Його легко поміняти на новий. Але повністю відновити первісний стан можна заміною блискавки в куртці. Ціна буде трохи вище, але ви отримаєте абсолютно новий предмет гардероба. Майстри мережі ательє «Умілій ткач» зроблять роботу швидко, із застосуванням якісних деталей, які будуть служити довго.
Ви можете розраховувати на допомогу, якщо у вас зламався замок на куртці, або з’явилася термінова необхідність в тому, щоб виконати наступні види робіт:

 • ремонт замку на рюкзаку;
 • ремонт блискавки на валізі;
 • ремонт блискавки на чоботах;
 • ремонт блискавки на джинсах;
 • ремонт штифта на блискавці;
 • ремонт блискавки з двома бігунками.

Клієнту надається можливість вибору різних видів фурнітури – від якісної і дорогої до найдешевших, але добротних виробів. Якщо є можливість обійтися без заміни деталей, то співробітник запропонує необтяжливі для замовника варіанти.
Ремонт металевої блискавки, яка постійно розходиться, при певних обставинах може полягати в невелій зміні бігунка. І такий замок прослужить ще довгий час. Але визначити, наскільки надійним буде цей ремонт застібки блискавка на одязі, взутті або аксесуар зможе тільки фахівець. Непрофесіонал неодмінно пропустить критичний дефект або неправильно оцінить його серйозність.

Відновлення або повна заміна блискавки в куртці – що краще?

Відповідь на це питання залежить від безлічі факторів і від їх поєднання. Основний аргумент, за яким відмовляються від заміни блискавки – ціна, яка формується з вартості роботи і самої фурнітури. Остаточне рішення залишається за клієнтом, фахівець може тільки зробити оцінку стану і на її основі дати відповідні рекомендації. Тим більше що деякі виробники одягу використовують фурнітуру, виготовлену за спеціальним замовленням. Вона відрізняється підвищеною якістю і може мати незвичайні параметри – це ускладнює підбір заміни. Ремонт замку на куртці бажано проводити тільки при виконанні наступних умов:

 • вартість заміни блискавки на куртці буде істотно вище відновлення;
 • необхідний терміновий ремонт замків на куртці, а нової фурнітури немає;
 • замінити блискавку на куртці можна, так як виріб має оригінальний дизайн і тільки лагодження замку на куртці забезпечить збереження унікального вигляду.

Ремонт блискавки на сумці

Починка блискавки на сумочках різного типу вимагає використання фурнітури, здатної витримувати значні навантаження. Не менше значення має дизайн виробу. Збереження первісного зовнішнього вигляду є важливим фактором, що приваблює замовників у майстерні «Умілій ткач». Фахівці з багаторічним досвідом забезпечать успішний ремонт блискавки на рюкзаку, господарській або дамській сумочці, якщо повна заміна блискавки в сумці не потрібно або неможлива.

Ремонт фіксатора замку блискавки

Ремонт змійки потрібен при поломці фіксатора, який є невід’ємною частиною будь-якого замочка. Такий дефект, перш за все, виявляється в випаданні бігунка при розстібання – він повністю злітає, залишаючись в руках. Ремонт блискавки біля основи необхідний тоді, коли фіксатор прослизає далі, ніж потрібно для того, щоб початку обох половинок збіглися. Без цього не вийде надійно застебнути замок – він буде роз’єднуватися при найменшій навантаженні. Тому ремонт замку куртки часто складається саме у відновленні працездатності фіксатора, за умови, що інші частини знаходяться в нормальному стані.
Якщо ремонт застібки блискавки неможливий
Коли ремонт замку блискавки не має сенсу, єдиним варіантом залишається видалення фурнітури і установка нової. У майстернях «Умілій ткач» проводяться наступні види робіт:

 • заміна замку на куртці;
 • заміна блискавки на пуховику;
 • заміна блискавки на джинсах;
 • заміна блискавки на брюках;
 • заміна блискавки на рюкзаку;
 • заміна блискавки на сумці;
 • заміна блискавки на валізі;
 • заміна блискавки на чоботах.

Дані операції здійснюються за бажанням клієнта, а також за рекомендацією фахівця, якщо буде встановлено, що це є оптимальним варіантом.

Заміна блискавки на куртці

У нашому ательє замінити блискавку клієнт може за бажанням, якщо ремонт блискавки йому не підходить або неможливий через об’єктивні причини. Надається можливість вибору металофурнітури різних виробників для заміни замка на куртці – ціна залежить від фірми-виробника.
Хоча вшити замок в куртку доцільніше з точки зору надійності, пропонуються і варіанти, альтернативні заміні блискавки на куртці. Ціна їх нижче і якщо є впевненість у відновленні замочка на всі 100 відсотків – клієнт буде негайно проінформований про це. При заміні блискавки на шкіряній куртці ціна залежить від складності завдання. Те ж саме відноситься і до таких робіт, як ремонт блискавки на пуховику.
Майстри мережі ательє «Умілій ткач» не тільки замінюють і проводять ремонт блискавки куртки, але і встановлюють нові кнопки, люверси і гудзики.

Заміна блискавки в брюках і взутті

Не завжди ремонт блискавок на одязі і чобітках, і черевиках призводить до бажаного результату. Іноді потрібно забезпечити підвищену надійність – це досягається застосуванням більш дорогої фурнітури. Поміняти блискавку в джинсах складніше, ніж в брюках, так як для цього потрібно обладнання, призначене для маніпуляцій з щільною тканиною. Це завдання, з яким може впоратися тільки професіонал. Не менш важко здійснити і заміну блискавки на чоботах. Ціна такої послуги визначається не стільки вартістю витратних матеріалів, скільки складністю її виконання.
Заміна блискавки в рюкзаку, сумочці, валізі і інших аксесуарах
Необхідність замінити блискавку на рюкзаку з’являється тоді, коли ремонт змійки блискавки не дає гарантованого результату або замовник бажає підвищити надійність. Дана послуга затребувана і в умовах дефіциту часу – при терміновій заміні блискавки на рюкзаку ціна буде трохи вищою. Якщо ви збираєтеся в поїздку, а на сумці розходиться блискавка, то в ательє «Умілій ткач», швидко і якісно відновлять виріб, не порушивши рішення, застосовані дизайнерами.