Ремонт блискавки – Умілий Ткач

Ремонт блискавки

Блискавка – це застібка, яка складається з двох текстильних стрічок, на яких закріплені у шаховому порядку зубці або спіраль. Вона застібається та розстібається за допомогою замка (бігунка), ковзаючи в одному напрямку або в протилежному відповідно. Існує два основних типи блискавок: металеві і пластмасові. Металеві блискавки є найпоширенішими, їх виготовляють з міцної латуні або нікелю, і використовують для одягу, взуття, сумок, гамнців та інших виробів, які піддаються інтенсивним навантаженням.

Блискавки можуть ламатися з різних причин, наприклад, через зношування, неправильне використання або пошкодження. Якщо блискавка на вашому одязі зламалася, її можна спробувати полагодити самостійно або звернутися в ательє. В ательє «Умілий Ткач» ми пропонуємо швидкий і якісний ремонт блискавки, який поверне функціональність вашим речам.

В Ательє “Умілий ткач” виконуєсо наступні види ремонту блискавок:

  • Заміна бігунка.
  • Відновлення металевих або пластикових зубців.
  • Відновлення спіральних зубців на блискавці.
  • Заміна направляючої на блискавці.
  • Заміна фіксатора на блискавці.
  • Заміна пулера на бігунку.
Наше Портфоліо

Ціни на реставрацію металофурнітури

Назва послуги Ціни на реставрацію металофурнітуриЗаміна бігунка в бливкавці 140 Заміна пулеру на бігунку 140 Реставрація направляючої на бливкавці від 380 Заміна фіксатора на блискавці 140 Реставрація спіральної блискавки (розрив до 3см) від 360 Реставрація металевого зуба на блискавці від 280 Реставрація пластикового зуба на блискавці від 280 Підбір фурнітури 100 Термінове виконання роботи +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт блискавки в ательє «Умілий Ткач»

Якщо ви не впевнені, як полагодити блискавку самостійно, необхідно звернутися в ательє. Наші майстри можуть замінити блискавку або полагодити її за допомогою професійного обладнання.

Найпоширеніші поломки блискавки

  • Розійшлися зубчики. Проблема може бути з бігунком, в самих зубчиках або поганому кріпленні зубчиків до стрічки.
  • Відірвані зубчики. Один або декілька зубчиків блискавки відірвані від стрічки.
  • Зламаний бігунок. Бігунок не ковзає взагалі або його рух дуже ускладнений.
  • Пошкодження стрічки. Сама стрічка блискавки порвалась або пошкодилась.

Загальні кроки, необхідні для ремонту блискавки

1. Очистка і змащення. Якщо блискавка застрягла або ковзає повільно, треба очистити замок і змастити його. Для цього використовують м’який пензлик і спеціальний змащувальний засіб.

2. Заміна відірваних зубців. Якщо декілька зубців відірвані, їх можна повернути на місце або замінити на нові. Для цього на місце відсутніх зубців ставлять нові і фіксують їх, використовуючи нитку і голку або спеціальний клей.

3. Заміна бігунка. Якщо вийшов з ладу бігунок, то його краще замінити на новий. Для цього потрібно підібрати відповідний за розміром і виглядом, а потім вставити його в блискавку.

4. Заміна стрічки блискавки. При пошкодженні самої стрічки блискавки її варто замінити. Для цього відірвану або пошкоджену стрічку треба відрізати і замінити новою. Спершу визначають тип стрічки і вимірюють її довжину, а тоді підбирають відповідну і пришивають.

5. Перевірка функціональності. Після виправлення проблем треба переконатися, що блискавка працює правильно, рухаючи замок вгору і вниз кілька разів.

Перед початком ремонту необхідно переконатися, що блискавка повністю розстібнута. Також треба пам’ятати, що всі елементи блискавки мають відповідати взаємним розмірам. В мережі ательє «Умілий Ткач» в Києві наші майстри здійснюють ремонт блискавки будь-якої складності.

Щоб запобігти поломці блискавки, дотримуйтесь наступних рекомендацій

· Не тягніть за блискавку, якщо вона заїдає.

· Не розстібайте блискавку повністю, якщо це не обов’язково.

· Регулярно очищайте блискавку від бруду та пилу.