Комп'ютерна вишивка — послуга ательє "Умілий ткач" м. Київ

Вишивка на шкірі

Машинна вишивка на шкірі – це процес створення візерунка на шкірі за допомогою вишивальної машини. Вона дозволяє створювати більш складні і деталізовані дизайни, ніж ручна. Оскільки шкіра є цупким матеріалом, вишивку на неї слід наносити акуратно, щоб не пошкодити шкіряний виріб. Для цього використовують спеціальні голки і нитки. Голка робить проколи в шкірі, а нитки проходять через ці проколи, створюючи малюнок або текст. Голки для машинної вишивки на шкірі мають тупий кінчик, щоб уникнути зайвих тріщин. Нитки ж зазвичай виготовляються з поліестеру, який є міцним і довговічним матеріалом.

Скористатись послугою машинної вишивки на шкірі можна в ательє «Умілий Ткач» в Києві. Наша професійна машина створює вишивку на всіх типах шкіри, різноманітного дизайну, яка повністю відповідає спроектованому ескізу. Красу і якість гарантуємо!

Наше Портфоліо

Ціни на послуги з комп’ютерної вишивки

Назва послуги ЦінаРозробка простого дизайну (надписи, підбір шрифту, простих геометричних фігур, в одному кольорі) включено у вартість вишивки 1 Розробка, переведення, вимальовка дизайну клієнта 1 година 250 Мінімальна вартість вишивки (однотонний найпростіший дизайн 4см кв.) 250 Вишивка логотипів надписів (однотонний довжиною до 12см, висотою до 3см) 250 Вишивка «ініціалів» на серветках, манжетах, сорочках (висотою до 1,5см) 250 Вишивка великих та складних дизайнів зо 1000 стібків 35 Надбавка за кольори (більше трьох) 30% Вишивка однотипних дизайнів (при кількості більше 10 шт.) -15% Вишивка однієї петлі на пальто (з вимальовкою та прорізанням) 190 Терміновість роботи (застосовується у випадку зайнятості майстра) +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Процес машинної вишивки на шкірі

Розглянемо основні етапи машинної вишивки на шкірі:

  1.  Підготовка шкіряного виробу. Вибрати шкіряний виріб, на якому хочете здійснити вишивку. Матеріал шкіри має підходити для вишивки і його можна буде натягнути на вишивальну машину.
  2. Підготовка дизайну. Вибрати готовий або створити новий дизайн вишивки. Дизайн повинен бути адаптований для машинної вишивки та враховувати особливості матеріалу і кольори ниток.
  3. Налаштування машини. Перед вишивкою налаштувати машину для вишивки відповідно до дизайну та виробу. Визначити точне місце вишивки та встановити необхідні нитки та голки.
  4. Вишивка. Машина вишиває візерунок на шкіряному виробі, строго слідуючи дизайну. Вона використовує спеціальні нитки та голки для створення зображення на поверхні шкіри.
  5. Завершення і фіксація. Після завершення вишивки відрізати нитки. Виконати остаточну обробку, таку як прасування, щоб вирівняти непотрібні складки.

Машинна вишивка на шкірі має ряд переваг, розглянемо основні з них:

  • швидкість – виконання вишивки відбувається набагато швидше, ніж вручну;
  • точність – забезпечується акуратним відтворенням макету дизайну на шкіряному виробі;
  • деталі – дозволяє створювати більш складні і деталізовані дизайни.

Ціна машинної вишивки на шкірі залежить від багатьох факторів, основними з яких є складність вишитих візерунків і вартість витратних матеріалів.

Вишивка на шкірі – це універсальний спосіб декорування шкіряних виробів. Її використовують для створення індивідуальних і стильних виробів. Команда ательє «Умілий Ткач» готова до співпраці, а ви?