Ремонт і відновлення сорочки, блузи ✂ Ателье "Умелый Ткач"

Ремонт сорочки, блузи

Є безліч прикладів, які змушують замислитись про доцільність покупки нової речі, натомість замість тієї, яка вийшла з моди, зношеного або пошкодженого предмета гардероба. Високі ціни в магазинах готового одягу далеко не найважливіша причина, по якій навіть забезпечені люди найчастіше віддають перевагу зашити дірку на сорочці або відремонтувати інший дефект.

Відновлення пошкодженого предмета гардероба – популярний спосіб продовжити життя улюбленої речі. Наприклад, манжети рукавів і комір постійно піддаються посиленим механічним навантаженням. Тому, іноді достатньо всього лише виконати ремонт сорочки для того, щоб уникнути походу в магазин за покупкою нової.

Однією з поширених причин, за якими до майстрів мережі ательє «Умілий Ткач» звертаються за допомогою, є редизайн сорочки. Мода швидкоплинна, і предмет гардероба, який ще недавно був на піку, через півроку безнадійно застаріває. В ательє можна недорого вшити сорочку – ціна буде набагато нижче, ніж придбання нової речі.

Наше Портфоліо

Ціни на ремонт сорочок, блуз

Назва послуги ЦінаВкоротити низ сорочки, блузи «пряма машинна строчка» фігурний низ 270 Вкоротити низ сорочки, блузи шовк/шифон/креп «пряма машинна строчка» фігурний низ 350 Вкоротити низ сорочки, блузи «пряма машинна строчка» фігурний низ, з трикутниками 370 Вкоротити низ сорочки, блузи «пряма машинна строчка» фігурний низ, з простими розрізами (оверлок і строчка) 430 Вкоротити низ сорочки, блузи «пряма машинна строчка» фігурний низ, з складними розрізами (з тасьмою, окантовкою) 560 Вкорочення рукавів сорочки, блузи пряма строчка без манжету 180 Вкорочення рукавів сорочки, блузи з манжетом без переносу планки 280 Вкорочення рукавів сорочки, блузи з манжетом з переносом планки або розрізу 440 Вкорочення рукавів сорочки, блузи призборений на резинці 280 Нашив налокітників на рубашку 380 Виготовлення налокітників 80 Реставрація манжету в сорочці, блузі усування потертостей 380 Реставрація коміру в сорочці, блузі усування потертостей шляхом зменшення розміру 280 Перелицювання коміру в сорочці, блузі 260 Перелицювання планки в сорочці, блузі (з пришиванням ґудзиків) 390 Пришив тасьми на планку в сорочці, блузі (з пришиванням гудзиків) 370 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок невеликий участок 80 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок великий участок 120 Заміна блискавки в блузі, сорочці 280 Звуження сорочки, блузи по боковим швам оверлок без оздоблювальної строчки з корекцією низу 280 Звуження сорочки, блузи по боковим швам оверлок з оздоблювальною строчкою з корекцією низу 360 Звуження сорочки, блузи по виточках або виготовлення нових 180 Перенесення нагрудної виточки з корекцією бокового шву 360 Вшивання плечових швів з корекцією пройми та горловини без підкладки 390 Вшивання плечових швів з корекцією пройми та горловини з підкладкою та тасьмою 620 Підняти окати в сорочці, блузі «оверлок та строчка» 380 Підняти окати в сорочці, блузі «запошивний шов» 580 Поглиблення вирізу горловини 260 Обробити виріз бейкою, тасьмою 320 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!
ЦІНА ЗАЗНАЧЕНА БЕЗ ВАРТОСТІ ФУРНІТУРИ.

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт блузи, сорочки

.