Ремонт класичного піджака ✂ Ательє "Умілий Ткач"

Ремонт класичного піджака

Випадкове пошкодження костюма змушує шукати спосіб вийти з положення з мінімальними витратами. Навіть при купівлі нового одягу іноді потрібно вшити піджак, подовжити або вкоротити брюки.
Тому той, хто цінує свій час, вважає за краще придбати одяг, який можна підігнати по фігурі. Найчастіше в цьому випадку потрібно виконати наступні операції:

  • вкоротити весь піджак;
  • ушити піджак в плечах, не змінюючи інші параметри;
  • вкоротити рукава піджака, залишивши його довжину в первісному стані.

Що ми пропонуємо?
Київська мережа ательє «Умілий Ткач» пропонує комплекс послуг з усунення дефектів одягу, придбаних в процесі використання, а також недоліків, пов’язаних з невідповідністю її розмірів і пропорцій фігури. Майстри виконають ремонт піджака так, що він буде виглядати як новий. Професіонали з багаторічним досвідом зможуть терміново замінити підкладку, підшити, усунути дефекти піджака, який отримав механічні пошкодження.

Наше портфоліо

Ціни ремонту піджака

Назва послуги Ціна, грнВкорочення рукавів в піджаку без переносу петель 1200 Вкорочення рукавів в піджаку з переносу петель 1600 Вкорочення рукавів в піджаку «через окат» 1700 Заміна підкладки в рукавах 1200 Заміна підкладки в піджаку без виготовлення кишень (+250 кишеня) 1800 Заміна підкладки в піджаку з виготовлення кишень 2500 Вшити піджак по рельєфам без корекції пройми, низу та шліци 780 Вшити піджак по рельєфам з корекцією пройми, рукава та низу шліци 1900 Вшити піджак по рельєфам з корекцією пройми, рукава та низу (без шліци) 1700 Вшити піджак по середньому шву з корекцією горловини, ростку та низу 1200 Вшити піджак по середньому шву з корекцією горловини, ростку та низу шліци 1600 Вшити рукава з корекцією низу 840 Корекція лінії ростку 560 Корекція лінії ростку з плечовими швами 680 Підняти окати 1600 Вкоротити низ піджака без шліци 1300 Вкоротити низ піджака з шліцею 1700 Нашив налокітників на піджак з виготовленням 800 Заміна коміру 980 Термінове виконання замовлення +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!
ЦІНА ЗАЗНАЧЕНА БЕЗ ВАРТОСТІ ФУРНІТУРИ.

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт піджака

Ремонт піджака це чудовий спосіб повернути йому стиль та витонченість. Не поспішайте відмовлятися від улюбленого піджака через пошкодження або віковий знос, натомість завітайте в ательє «Умілий Ткач». Завдяки відновленню тканини, заміні фурнітури, підгонці розміру та оновленню стилю ви зможете продовжити використовувати свій піджак, зберігаючи його елегантний вигляд та впевненість у собі. 

Ваш піджак виглядає застарілим або не відповідає сучасним естетичним смакам? не проблема, ми можемо змінити його стиль. Додавання декоративних елементів, нового комірця або вишивки оновить зовнішній вигляд піджака. Також ми виготовляємо і пришиваємо налокітники на піджак. Це додасть йому унікальності та особливого шарму. 

Потрібно вшити чи розшити піджак, вкоротити низ або замінити підкладку? тоді вам точно до нас. Майстер виконає розкрій і підгонку розміру відповідно до вашої фігури. В цьому випадку піджак ідеально сяде на вас, створюючи бажаний зовнішній вигляд. 

Під час носіння піджак може отримати дрібні або значні пошкодження, які потребують відновлення або капітального ремонту. Також дуже часто з рукавів піджака відриваються ґудзики, які треба терміново пришити. В нашому ательє ви отримаєте всі необхідні послуги з ремонту піджаків