Ремонт класичного піджака ✂ Ательє "Умілий Ткач"

Ремонт класичного піджака

Випадкове пошкодження костюма змушує шукати спосіб вийти з положення з мінімальними витратами. Навіть при купівлі нового одягу іноді потрібно вшити піджак, подовжити або вкоротити брюки.
Тому той, хто цінує свій час, вважає за краще придбати одяг, який можна підігнати по фігурі. Найчастіше в цьому випадку потрібно виконати наступні операції:

  • вкоротити весь піджак;
  • ушити піджак в плечах, не змінюючи інші параметри;
  • вкоротити рукава піджака, залишивши його довжину в первісному стані.

Що ми пропонуємо?
Київська мережа ательє «Умілий Ткач» пропонує комплекс послуг з усунення дефектів одягу, придбаних в процесі використання, а також недоліків, пов’язаних з невідповідністю її розмірів і пропорцій фігури. Майстри виконають ремонт піджака так, що він буде виглядати як новий. Професіонали з багаторічним досвідом зможуть терміново замінити підкладку, підшити, усунути дефекти піджака, який отримав механічні пошкодження.

Наше портфоліо

Ціни ремонту піджака

Назва послуги ЦінаВкорочення рукавів в піджаку без переносу петель 720 Вкорочення рукавів в піджаку з переносу петель 980 Вкорочення рукавів в піджаку «через окат» 1200 Заміна підкладки в рукавах 700 Заміна підкладки в піджаку без виготовлення кишень (+250 кишеня) 1200 Заміна підкладки в піджаку з виготовлення кишень 1950 Вшити піджак по рельєфам без корекції пройми, низу та шліци 280 Вшити піджак по рельєфам з корекцією пройми, рукава та низу шліци 1500 Вшити піджак по рельєфам з корекцією пройми, рукава та низу (без шліци) 1200 Вшити піджак по середньому шву з корекцією горловини, ростку та низу 680 Вшити піджак по середньому шву з корекцією горловини, ростку та низу шліци 820 Вшити рукава з корекцією низу 420 Корекція лінії ростку 360 Корекція лінії ростку з плечовими швами 680 Підняти окати 980 Вкоротити низ піджака без шліци 780 Вкоротити низ піджака з шліцею 980 Виготовлення налокітників 80 Нашив налокітників на піджак 420 Заміна коміру 680 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!
ЦІНА ЗАЗНАЧЕНА БЕЗ ВАРТОСТІ ФУРНІТУРИ.

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт піджака

.