Магазин швейної фурнітури — ательє "Умілий ткач" м. Київ

Магазин «Швейна фурнітура» в ТЦ «Метроград»

У м. Київ затишно розташувалося ательє “Умілий ткач”, яке відзначалося не тільки високоякісним ремонтом одягу, а й надавало своїм клієнтам особливий дотик у кожній нитці.

Основна таємниця успіху ательє “Умілий ткач” була в їхній власній філософії – кожен одяг мав свою історію, і ательє віддавало цій історії велику шану. Одного дня до ательє звернувся старенький чоловік із заміткою на старому фото своєї дружини в дитинстві. Він попросив відновити стару ляльку, що була на цьому фото, адже це був подарунок йому в їхні перші роки шлюбу.

Майстри ательє прийняли це завдання з великим задоволенням. Вони не тільки відновили ляльку, а й вишили на ній невеличкий портрет дружини, враховуючи її сучасний вигляд. Коли чоловік отримав результат, його очі засяяли радістю і сльозами щастя.

Слухаючи історії своїх клієнтів і приносячи їхні втрачені або застарілі речі до життя, “Умілий ткач” став не просто ательє, а особливим місцем, де кожен шов ставав частиною чогось більшого, ніж просто одяг – частиною невичерпного резерву вражень і спогадів, де зберігалася суть кожної ниточки щастя.

Фото салону

Адреса: Магазин «Швейна фур­ні­ту­ра», ТЦ «Метроград», квартал спорту

Графік роботи: з 10.00 до 20.40
без вихідних

Телефон: (050) 778 02 92

Прокласти маршрут

Загубили ґудзик? Відлетіла кнопка? Потрібна нитка кольору гавайської хвилі? Вітаємо, Ви потрапили у світ швейної фурнітури, необхідних і важливих дрібничок для довершеності будь-якого образу. “Умілий Ткач” вирішив зекономити Ваш час на пошуки необхідних дрібничок перед відвідинами нашої майстерні ремонту одягу, тому відкрив магазин на місці. Пропонуємо широкий і глибокий асортимент, працюємо з найкращими постачальниками з усього світу. Бездоганне модельне виконання кожної категорії товарів. Розмаїття кольорової гами, дизайнів, цінових позицій задовільнять потреби будь-якого замовника. На полицях магазину постійно з’являється новий товар, необхідний для рукоділля та пошиття. Зупиніть свій вибір на будь-якому товарі і гарантовано отримайте 100% якісний, довговічний і сучасний товар. Висока якість і приємні ціни товарів зберігається завдяки тому, що “Умілий Ткач” працює лише з перевіреними виробниками, які роками створюють фурнітуру для шиття еталонного зразка. Крім того всі товари у нашому магазині сертифіковані, стандартизовані і екологічно чисті. Не шкодять здоров’ю і є безпечними.

Швейна фурнітура Київ

Ми завжди раді ремонтувати улюблені речі, речі з історією або створювати нові, які згодом стануть Вашими улюбленими. Це корисна і дуже цікава, творча справа. Дуже приємно бачити посмішки покупців, задоволених покупкою, або захоплені погляди від виробів створених нами. Така праця вимагає наявності набору цілої низки різноманітних предметів, пристосувань, інструментів і декоративних елементів. Усі вони є в наявності в магазині швейної фурнітури “Умілий Ткач”, а саме: голки, шпильки, шпульки, нитки, гумки, тасьма, стрічки, аплікації, блискавки, намистини, пінетки, кнопки, канати, ґудзики, камінці, мереживо, пряжки, флізелін, нашивки та багато іншого. Привітний і професійний персонал допоможе втілити в життя будь-які, навіть шалені ідеї. Кваліфіковані спеціалісти нашого ательє дадуть Вам найповнішу і професійну консультацію при виборі тканин, а також допоможуть вирішити найскладнішу задачу з пошиття, реставрації, чистки дорогих і улюблених речей!

Наші салони

Зв'яжіться з нами