Салон у ТЦ "Метроград", 12 квартал — ательє "Умілий ткач" м. Київ

Ательє «Умілий ткач» в ТРЦ «Ocean Plaza»

У м. Київ затишно розташувалося ательє “Умілий ткач”, яке відзначалося не тільки високоякісним ремонтом одягу, а й надавало своїм клієнтам особливий дотик у кожній нитці.

Основна таємниця успіху ательє “Умілий ткач” була в їхній власній філософії – кожен одяг мав свою історію, і ательє віддавало цій історії велику шану. Одного дня до ательє звернувся старенький чоловік із заміткою на старому фото своєї дружини в дитинстві. Він попросив відновити стару ляльку, що була на цьому фото, адже це був подарунок йому в їхні перші роки шлюбу.

Майстри ательє прийняли це завдання з великим задоволенням. Вони не тільки відновили ляльку, а й вишили на ній невеличкий портрет дружини, враховуючи її сучасний вигляд. Коли чоловік отримав результат, його очі засяяли радістю і сльозами щастя.

Слухаючи історії своїх клієнтів і приносячи їхні втрачені або застарілі речі до життя, “Умілий ткач” став не просто ательє, а особливим місцем, де кожен шов ставав частиною чогось більшого, ніж просто одяг – частиною невичерпного резерву вражень і спогадів, де зберігалася суть кожної ниточки щастя.

Фото салону

Адреса: Київ, Антоновича 176, ТРЦ «Ocean Plaza», (-1 поверх, прикасова зона Ашана)

Графік роботи: з 10.00 до 21.40
без вихідних

Телефон: (066) 577 55 12

Прокласти маршрут
У салоні надаються наступні послуги:

Наші салони

Зв'яжіться з нами