Ремонт сумок - Ательє по ремонту сумок

Ремонт, реставрація сумок та валіз

Краса завжди в деталях, тому важливо стежити за станом Ваших сумок, рюкзаків та валіз. Порізи, потертості, подряпини, потріскана заливка ручки, зламана фурнітура та порвані підкладки – найчастіші проблеми улюблених сумок наших клієнтів, не має значення, брендові сумки чи ні. Дуже важливо перевіряти чи готова валіза до відпустки – чи в наявності всі колеса, чи не стерті вони, чи працює ручка, бігунки, блискавка.

 

Ми реставруємо кути сумок/рюкзаків/портфелів, ремонтуємо блискавки і бігунки, замінюємо і відновлюємо ручки, робимо фарбування і замінюємо підкладку, ремонтуємо ручки і колеса валіз.

 

Правильний догляд і своєчасний ремонт сумок допоможуть продовжити життя речей, які Ви цінуєте і з якими Вам найбільш комфортно.
В ательє “Умілий ткач” виконують реставрацію різної складності і з будь-яких матеріалів. Ми впевнені в якості своєї роботи, тому даємо гарантію на кожну річ.

Наше Портфоліо

Ціни на ремонт сумок, рюкзаків, портфелів

Назва послуги ЦінаВідновлення пориву по шву (з розпорюванням підкладки) 280 Заміна фастексу, карабіну 1шт. 100 Заміна бігунка (з розпорюванням та зшиванням) 140 Заміна дна або бокової частини в рюкзаку від 400 Укріплення лямок верхній участок 240 Заміна блискавки в рюкзаку простий виріб 500 Заміна блискавки в рюкзаку складний виріб (з кантами, підкладкою, важкодоступне місце і т.д.) 700 Заміна блискавки в шкіряній сумці простий виріб 600 Заміна блискавки в шкіряній сумці складний виріб (з кантами, підкладкою, жорсткий виріб і т.д.) 800 Реставрація шкіряних ручок від 800 Заміна підклади з кишенями з розпоркою сумки та вшиванням нової підклади від 1500 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт сумок, рюкзаків, портфелів

Порізи, подряпини, зламана фурнітура і порвані підкладки – найчастіші проблеми улюблених сумок наших клієнтів. Правильний догляд та вчасний ремонт сумок допоможуть зберегти життя речей, які цінуєте і з якими вам найбільш комфортно. В ательє “Умілий ткач” виконують реставрацію сумок будь-якої складності і з будь-яких матеріалів. І не важливо: це річ брендова чи недорогий аналог – до всіх замовлень ставимось однаково відповідально.

Заміна фурнітури

У нашому ательє величезний асортимент бігунків, блискавок, замків, карабінів, кнопок та ґудзиків для ремонту шкіряних сумок чи виробів з інших матеріалів. Тож легко можемо замінити будь-яку деталь, що вийшла з ладу. Наші майстри допоможуть підібрати фурнітуру, яка не зіпсує гармонію виробу, а навіть додасть йому певного шарму. І, головне – служитиме ще багато років.

Заміна блискавки

Застібки-блискавки ламаються дуже часто. Воно й не дивно, адже ми їх використовуємо десятки разів на день. Зазвичай щось заїдає, пошкоджуються місця зшивання, вириваються зубці. Заміна блискавки на сумці – не така вже й проста послуга як здається. Для цього треба частково розібрати виріб, тож тільки професіонал з багаторічним досвідом може виконати таку роботу ідеально.

Як це відбувається у нас?

Етапи заміни блискавки на сумці (ціна послуги залежить від матеріалу та складності):

1. Спершу ми розпорюємо сумку і забираємо стару застібку.

2. Підбираємо нову блискавку. Колір і ти обов’язково попередньо узгоджуємо з клієнтом.

3. Підганяємо замок під потрібний розмір.

4. Прошиємо нову блискавку.

5. Якщо потрібно можемо встановити бігунок від попереднього замка.

Реставрація ручок сумки

Якщо ви дуже довго використовуєте сумку, її ручки з часом протираються, рвуться, розтягуються. Ми легко замінимо ручки сумки, щоб улюблена річ знову вас тішила. Що можемо:

  • повністю замінити ручки сумки (асортимент матеріалів у нашому ательє допоможе зробити це майже непомітно);
  • частково укріпити ручки і перешити;
  • ущільнимо і відновимо місця кріплення.

Фарбування шкіряних сумок

Потерту шкіру чи текстиль на сумці теж можна легко усунути. Щоб вона знову виглядала ідеальною, ми використовуємо спеціальні фарбники і високотехнологічне обладнання.

1. Спершу наші професіонали ретельно оглядають виріб, щоб правильно підібрати відтінок та структуру фарби

2. Потім ми видаляємо дефекти (подряпини, плями, порізи).

3. Фарбуємо виріб.

4. Закріплюємо фарбу.

Звертайтеся

Оновлення і ремонт виробу у нашому ательє з ремонту сумок та одягу обов’язково потішить власника. Виконаємо роботу швидко,  якісно і подбаємо, щоб ваші сумки завжди були в ідеальному стані.