Пришити шеврон або нашивку - ательє "Умілий ткач"

Пришив нашивок, аплікацій

Аплікації на одяг – це не тільки декоративна прикраса, а й можливість приховати дефекти. Крім привабливого зовнішнього вигляду вони відрізняються можливістю функціонувати протягом тривалого проміжку часу. У мережі ательє “Умілий Ткач” можна замовити будь-які нашивки, аплікації, наші майстри зроблять ескіз і втілять Вашу ідею в життя!
Для декору дитячої та дорослої одягу у нас та ж є вже створені ескізи і готові нашивки, які Ви можете вибрати в одній з мережі наших ательє. За допомогою готових аплікацій можна перетворити будь-які текстильні аксесуари, одяг і предмети побуту, інтер’єру.
Нашивка – прекрасний варіант для корпоративного одягу, так як фірмове лого привертає увагу потенційних клієнтів, така атрибутика грає важливу роль в просуванні товарів і послуг. Також часто нашивки використовують для прикриття дефектів на куртках пуховиках і т.д.

Наше Портфоліо

Ціни пришиву нашивок, аплікацій

Назва послуги ЦінаПришив нашивки, аплікації «нескладної форми» 180 Пришив нашивки, аплікації «нескладної форми» у важкодоступному місці 280 Пришив нашивки, аплікації «складної форми» 240 Пришив нашивки, аплікації «складної форми» в важкодоступному місці 340 Розшити зашити підклад в куртці, пальто, брюки та піджака 180 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Пришив нашивок, аплікацій

Які бувають нашивки?

  • Корпоративні. Обов’язкові деталі уніформи компанії, переважно з логотипом або з елементами корпоративного стилю.
  • Клубні. Це нашивки, які можуть носити тільки учасники конкретного клубу. Їх виготовляють на замовлення.
  • Спортивні. Кріплять на форму. Бувають з назвою команди, прапором, логотипом чи прізвищем спортсмена.
  • Декоративні. Для дітей та дорослих. Вишиті, в’язані, зі шкіри, стрічок, тканини, декоровані стразами чи камінням. Такі деталі дуже красиво доповнюють одяг. А ще – добре приховують плями чи дірки, яких не прибрати іншим способом.

Аплікації

Це зображення, які складаються з одного або кількох елементів. поєднаних однією композицією. До речі, їх пришивають на одяг не тільки для того, щоб приховати дефект. Інколи саме аплікації не вистачає, щоб додати одягу родзинку.

Якщо порвалася куртка, брюки і т.д.

Нашивки часто використовують для прикривання дефектів які утворилися під час використання виробу це наприклад : пориви, порізи, подряпини, потертості і т.д. І буває так що пришити нашивку на куртку це найкращий варіант ремонту виробу! В ательє Умілий ткач є доволі великий вибір нашивок та аплікацій. Ви завжди можете замовити у нас замовити: пришивання лейби на куртку, нашив бірки на одяг, пришивання нашивки на порив, нашивання аплікації на розріз і т.д.!

“Умілий ткач” підкаже

Ми знаємо, які нашивки та аплікації підходять до різного типу одягу. Відповідно до тканини, стилю чи внутрішнього світу клієнта. Пришиємо швидко, якісно і навіть у важкодоступних місцях.