Ательє по ремонту хутряних виробів ✂ Київ

Хутряні Вироби

Механічні пошкодження та потертості швів хутряних виробів зменшують їхню естетичну привабливість змушують власника відчувати дискомфорт і відмовитись від ще зовсім нового виробу. “Умілий Ткач” виконає професійний ремонт та реставрацію хутряних виробів, усунення місць потертостей, дірок та інших пошкоджень. У клієнтів завжди є змога проконсультуватися із фахівцями з пошиття та ремонту хутряних виробів в будь-який зручний час на місці. Крім того, перевагами ремонту хутряних виробів в нас є послуга виклику майстра до Вашого дому та наявність магазину фурнітури при ательє.

Наші послуги

Наше Портфоліо

Ціни на ремонт хутряних виробів

Назва послуги Ціни на ремонт хутряних виробівПришив однієї частини крючка «шубного» звичайного або петельки на хутряний виріб (без розшивання підборту +100грн) 90 Пришив однієї частини крючка «шубного» великого декоративного або петельки на хутряний виріб (без розшивання підборту +100грн) 150 Розшивання зшивання підборту однієї сторони в хутряному виробі для пришивання крючків 100 Пришив «вішачка» на хутряний виріб з підпорюванням та зшиванням швів 180 Пришив «вішачка» на хутряний виріб без підпорювання швів 80 Заміна підклади в хутряному жилеті 100 Заміна підклади в хутряному виробі (шуба від 70см) від 180 Заміна підклади в хутряному виробі (шуба коротка до 70см) від 280 Пошиття капюшону (виготовлення нового та вшивання) 800 Пошиття коміру (виготовлення нового та вшивання) 1400 Корекція форми капюшону 1800 Виготовлення коміру, зміна форми коміру (з капюшона стійку, з відкладного стійку і т.д.) 900 Корекція форми коміру 1400 Заміна резинки (фурнітури) в рукавах 890 Вкорочення низу рукавів в хутряному виробі 1100 Вкорочення низу в хутряному виробі із відлітною підкладкою 800 Вкорочення низу в хутряному виробі із закритою підкладкою 680 Вшити рукава з корекцією низу рукава та пройми від 800 Вшити рукава з корекцією низу рукава 1900 Вшити хутряний виріб по боковим швам з корекції низу та пройми від 680 Вшити хутряний виріб по боковим швам з корекції низу без пройми від 2000 Вшити хутряний виріб по боковим швам без корекції низу та пройми від 2400 Реставрація фрагменту (заміна пошкодженої ділянки) 1800 Реставрація невеликого пориву в хутрі (без підпорювання підклади) 2200 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!
ЦІНА ЗАЗНАЧЕНА БЕЗ ВАРТОСТІ ФУРНІТУРИ.

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт хутряних виробів

Часто ми не носимо хутряний одяг через банальну втрату актуальності фасону. У такому випадку наші спеціалісти здійснюють перекрій виробу, зміну його актуальності, зняття або заміну фурнітури і вставок. Крім того, до цього методу можна вдатися для зміни розміру. Вшивання або збільшення шуби чи жилетки. Наші спеціалісти надають наступні послуги:

 • ремонт шуб;
 • заміна фасону шуби;
 • повний або частковий перекрій;
 • заміна коміра;
 • заміна підкладки;
 • заміна блискавки;
 • реставрація дірок;
 • реставрація потертостей;
 • вкорочування виробів;
 • додавання вставок;
 • заміна кишень;
 • чистка хутра.