Вшивання сукні – Умілий Ткач

Вшивання сукні

Сукня – це жіночий одяг, який підкреслює жіночу красу. Вона може мати різний дизайн, фасон і кольори, від вечірніх суконь для особливих випадків до повсякденних суконь для комфортного носіння. Сукні не є звичайним одягом, вони виражають стиль та особистість кожної жінки. Але якщо ви схудли і сукня стала заширока чи висить на вас в прямому сенсі цього слова, необхідно вшити сукню точно по вашому фасону.

Вшивання сукні – це процес зміни форми сукні, звуження сукні або підгону по фігурі сукні який потребує хороших навиків досвідченого майстра. Перед тим як приступити до роботи обов’язковою є примірка, щоб готова сукня гарно сіла по фігурі. Наші майстри подбають, щоб всі шви були рівними, а сукня ідеально підходила саме вам. Турботливе ставлення до клієнтів і їхніх речей – наша візитна карта. Мережа ательє «Умілий Ткач» в Києві завжди до ваших послуг.

Наше Портфоліо

Ціни на вшивання сукні

Назва послуги Ціна, грнВкоротити низ сукні 380 Вкоротити широкий низ сукні 780 Вкоротити низ сукні гофре 580 Вшивання плечових швів з корекцією пройми і горловини 780 Вшивання по бокових швах з підкладкою з корекцією низу та пройми 980 Вшивання корсету 1800 Підгон по фігурі сукні від 780 Вкорочення рукавів сукні без підкладки 380 Вкорочення брителів в сукні 280 Заміна підклади в сукні від 980 Заміна блискавки з підкладкою 480 Термінове виконання роботи +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Особливості та процес вшивання сукні в ательє

Вшивання сукні в ательє «Умілий Ткач» виконується професіоналами, які знають свою справу і мають великий досвід роботи. Щоб досягнути максимального результату в будь-якій роботі, потрібно поставлене завдання розбити на дрібніші етапи і виконувати їх поступово крок за кроком. Основні етапи процесу вшивання сукні:

1) виміряти ширину сукні в тому місці, де потрібно її вшити;

2) відзначити на сукні лінії надрізу, відступивши від краю необхідну ширину;

3) розпорити бічні шви до позначок, використовуючи гострий ніж;

4) зшити бічні шви на швейній машинці;

5) обробити шви на оверлоці або зигзагоподібним швом;

6) пропрасувати місця нових швів паровою праскою або відпарювачем.

Вартість вшивання сукні з дорогих матеріалів, таких як бавовна або льон, буде коштувати дорожче, ніж сукня з недорогих матеріалів, таких як поліестер або віскоза. На кінцеву ціну ремонту також впливає його складність і час, витрачений на вшивання.

Ось кілька порад для професійного вшивания сукні:

· Для кращого результату рівномірного прошиття швів використовують швейну машинку з функцією реверсу.

· Щоб запобігти розтягуванню швів у сукні з еластичними вставками, використовують еластичну нитку.

· В процесі вшивання сукні потрібно використовувати тільки якісні та надійні матеріали.

Після того, як сукня готова, майстер повинен обов’язково перевірити її на наявність дефектів. Скориставшись послугою вшивання сукні у одному з наших салонів Києва, ви отримаєте чудовий сервіс з бездоганним результатом.