Ремонт шкіряної куртки: 🧥 реставрація шкіряних курток Київ

Шкіряні вироби (куртка, пальто)

Без популярного зараз шкіряного одягу неможливо уявити свого життя. Звичайна шкіра або еко шкіра – хоча б один таке виріб є у кожного. Такий одяг є зручним і повсякденним кежуал варіантом. Тому підлягає підвищеного зносу.
Куртки, пальто, штани, сумки і, модні зараз, шкіряні сорочки та сукні – все це предмети нашого гардероба, без яких важко уявити сучасне життя, та й навіщо? Не важливо, чи є ви прихильником еко шкіри або автентичної натуральний шкіри – і та, і інша схильна зношуватися.
За 10 років роботи наше ательє по ремонту шкіри зіткнулося з дефектами різної складності – потертості, тріщини, розрізи, вицвітання і багато іншого. В ательє “Умілий Ткач” Ви отримаєте не тільки грамотну консультацію, а й якісну послугу з ремонту або реставрації шкіряного вироби. Мода мінлива, часто дорогі і нові на вигляд речі втрачають свою актуальність, попит на фасони змінюється. У цій ситуації “Умілий Ткач” як ніхто інший стане в нагоді. Ми вкоротимо, підберемо, вставимо, замінимо зіпсовані частини шкіри та одяг буде радувати Вас ще довгі роки!

Наші послуги

Наше Портфоліо

Ціни на ремонт шкіряних виробів

Назва послуги ЦінаВідновлення оздоблювальної строчки невеликий участок (з розпорюванням підкладки) 240 Відновлення пориву по шву (з розпорюванням підкладки) 220 Вкоротити рукава шкіряна куртка, пальто (звичайна обробка) 690 Вкоротити рукава шкіряна пухова куртка, пальто (звичайна обробка) 890 Вкоротити рукава шкіряна куртка, пальто з блискавками 1200 Вшити шкіряну куртку, пальто по боковим швам або рельєфам без корекції низу та пройми 690 Вшити шкіряну куртку, пальто по боковим швам або рельєфам з корекцією низу та без пройми 1200 Вшити шкіряну куртку, пальто по боковим швам або рельєфам з корекцією низу та пройми 1500 Вшити рукава в шкіряній куртці або пальто з корекцією низу рукава 780 Вшити рукава в шкіряній куртці або пальто з корекцією низу рукава та пройми 1080 Підняти окати в шкіряній куртці або пальто (з корекцією пройми та рукава) 2000 Вкорочення низу в шкіряній куртці або пальто простий виріб (без блискавки, без шліци, з підкладом) 1200 Вкорочення низу в шкіряній куртці або пальто складний виріб (без блискавки, з корекцією шліци, резинки, манжету та підкладки) 1800 Корекція форми коміру в шкіряній куртці або пальто від 800 Корекція форми капюшону в шкіряній куртці або пальто від 680 Заміна підклади в шкіряній куртці або пальто простий виріб без кишень (+ кишеня 250) 1800 Заміна підклади в шкіряній куртці або пальто складний виріб (+ кишеня 250) 2200 Поклейка невеликого розриву з підкладанням укріплюючого матеріалу (без підпорки підклади) 180 Поклейка середнього розриву з підкладанням укріплюючого матеріалу з підпоркою підклади 320 Поклейка середнього розриву біля кишені з підкладанням укріплюючого матеріалу з підпоркою підклади та оздоблювальних строчок кишені 580 Заміна деталі в шкіряній куртці, пальто без ускладнень з розпорюванням підклади та швів від 420 Заміна деталі в шкіряній куртці, пальто з ускладненнями з розпорюванням підклади та швів від 690 Пришив налокітників в шкіряній куртці, пальто 480 Виготовлення налокітників в шкіряній куртці, пальто 100 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт шкіряних виробів (куртка, пальто)

Наші спеціалісти надають наступні послуги з ремонту шкіри:

 • підклеювання;
 • заміна порваних частин виробу;
 • заміна підкладки;
 • заміна блискавки;
 • повний або частковий перекрій;
 • додавання вставок;
 • заміна фурнітури;
 • додавання декору;
 • дошив хутра;
 • фарбування;
 • заміна кишень;

У клієнтів завжди є змога проконсультуватися із фахівцями з пошиття та ремонту шкіряних виробів в будь-який зручний час. Перевагами ремонту шкіряних виробів в нас є послуга виклику майстра додому та наявність магазину фурнітури при ательє де завжди є змога підібрати все необхідне.