Ремонт спідниці 🧷- ательє "Умілий ткач"

Ремонт спідниці

Майстри ательє “Умілий Ткач” впораються з ремонтом спідниці будь-якої складності. Ми підганяємо по фігурі, укорочуємо або подовжуємо, ремонтуємо і замінює фурнітуру (блискавки, заклепки, люверси, кнопки), міняємо підкладку, реставруємо спідниці з будь-якого матеріалу (шкіра, шерсть, шовк, трикотаж).
Окремо варто відзначити, що спідниця, яка ідеально сидить по фігурі, підкреслить всі переваги, з цим завданням впораються професійні кравці мережі наших ательє.
У нас працюють тільки майстри з багаторічним досвідом. Ми знаємо про всі модні нюанси, вміємо створювати унікальні моделі ретро стилю з спідниць, які вже втратили свою актуальність, вміємо змінювати деталі або перешивати спідниці, спираючись на Ваші побажання та ідеї.

Наше Портфоліо

Ціни на ремонт спідниці

Назва послуги ЦінаВкоротити низ спідниці «пряма машинна строчка або розпошив» без підкладки (прямий низ) 250 Вкоротити низ спідниці «пряма машинна строчка або розпошив» без підкладки (розширений низ) 420 Вкоротити низ спідниці «пряма машинна строчка або розпошив» з підкладкою (прямий низ) 340 Вкоротити низ спідниці «пряма машинна строчка/розпошив» з підкладкою (розширений низ) 490 Вкоротити низ спідниці «пряма машинна строчка» з підкладкою та шліцею (прямий низ) 420 Вкоротити низ спідниці «потайний підшив» без підкладки (прямий низ) 250 Вкоротити низ спідниці «потайний підшив» без підкладки (розширений низ) 420 Вкоротити низ спідниці «потайний підшив» без підкладки (широкий низ до 2м) 600 Вкоротити низ спідниці «потайний підшив» зі шліцею без підкладки (прямий низ) 350 Вкоротити низ спідниці гофре московський шов 450 Вкоротити низ спідниці гофре швом піко 380 Подовження спідниці прямий низ за рахунок мережива або тканини 280 Подовження спідниці розширений низ за рахунок мережива або тканини 380 Розшивання спідниці з підкладкою по боковим швам за рахунок вставок з мережива, тасьми, тканини з корекцією низу та поясу 780 Вкоротити підклад в спідниці прямий низ без шліци 180 Вкоротити підклад в спідниці прямий низ зі шліцею 250 Вкоротити підклад в спідниці розширений низ 240 Заміна блискавки в спідниці 250 Заміна блискавки «в рамку» в спідниці 280 Опустити пояс в спідниці без підкладки по всій окружності (розшивання швів, зменшення поясу в об’ємі, без вшивання боків) 320 Опустити пояс в спідниці з підкладкою по всій окружності (розшивання швів, зменшення поясу в об’ємі, без вшивання боків) 420 Підгонка спідниці по фігурі (розпорювання та вшивання бокових швів «вушка», без корекції підкладки та поясу) 180 Підгонка спідниці по фігурі (розпорювання та вшивання бокових швів «вушка», без корекції підкладки та поясу, з корекцією низу) 360 Підгонка спідниці по фігурі (розпорювання та вшивання бокових швів, з корекцією підкладки та поясу) 580 Підгонка спідниці по фігурі (розпорювання та вшивання бокових швів, з корекцією підкладки та поясу, з корекцією низу) 680 Заміна підкладки в спідниці (з блискавкою, розрізом або шліцею) 700 Заміна фрагменту підкладки 180 Заміна підкладки в шовковій/гофре спідниці (з блискавкою, розрізом або шліцею) 980 Виготовлення з’ємного «під’юбника» на резинці 650 Виготовлення з’ємного «під’юбника» на блискавці 840 Реставрація шліци або розрізу (з укріпленням клейовим матеріалом) 180 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок невеликий участок 80 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок великий участок 120 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт спідниці

Вкоротимо

Інколи спідниця підходить у поясі, але довжина не актуальна чи не підходить до росту власниці. Тоді наші майстри вкоротять річ і оброблять край машинним прямим чи прихованим швом. Працюємо з будь-якими тканинами та фасонами.

Підженемо по фігурі

Вшиємо спідницю в поясі, заберемо чи додамо у стегнах, можемо навіть змінити крій.

Перешиємо підкладку

З цих грішать навіть відомі бренди – додають підкладку з неякісних матеріалів, які швидко псуються і спричиняють дискомфорт. У нашому асортименті дуже багато різних тканин для підкладки, тож замінимо на ту, яка підходить ідеально.