Виїзне обслуговування

Виїзне обслуговування — чудова послуга на всі випадки життя! Часто обставини складаються так, що зовсім немає змоги завітати куди-небудь, а тим більше до ательє чи хімчистки. Завантажений графік, декретна відпустка, особливі потреби чи цікава справа від якої зовсім не хочеться відриватися. Є речі, які важко та безглуздо доправляти до ательє, але потрібно оздобити текстилем чи виготовити чохол (дивани, крісла, стільці та інші речі), причини бувають різні. “Умілий Ткач” взяв до уваги всі Ваші життєві обставини і впровадив послугу виїзного обслуговування. Тепер при будь-яких обставинах та до будь-якого свята Ви маєте змогу виглядати неперевершено та бездоганно оздобити оселю!

Наше Портфоліо

Ціни на виїзне обслуговування

Назва послуги Ціни на виїзне обслуговуванняВиїзд кравця додому безкоштовно Доставка готових речей безкоштовно Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

Послуга надається в салонах

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Виїзне обслуговування

Для виклику спеціаліста достатньо зателефонувати до нас та узгодити час і місце. Кравець приїде, дасть фахову консультацію, зробить заміри клієнта або площі, яку планується оздобити текстилем. Наприклад, вікна з карнизом для пошиття штор; дивану, ліжка для пошиття покривала; крісла та стільців для пошиття захисних чи декоративних чохлів. Після здійснення замірів спеціаліст визначить термін виконання замовлення, узгодить з клієнтом всі нюанси та деталі, відповість на всі запитання.