Ремонт штанів

Ремонт штанів

Ідеальні штани дуже важко знайти. Буває, довжина не підходить або в талії чи в стенах завеликі. А так хочеться, щоб одяг підкреслював всі переваги фігури. Не засмучуйтесь, в ательє “Умілий ткач” можна підшити штани з будь-якої тканини. Ви нарешті змогли знайти саме ті штани? У них і гарно, і зручно, і стильно? Але через місяць-два відірвався ґудзик, утворилася дірка, чи протерлися між ногами. Звісно, ми й тут допоможемо: вшиємо штани, замінимо все, що зламалося –  щоб ваші ноги були одягнені стильно і без “нюансів”.

Чому саме ми?
Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Наше Портфоліо

Ціна ремонту штанів

Назва послуги Ціна Вкоротити низ виробу «пряма машинна строчка» 180 Вкоротити низ виробу «пряма строчка» широкий низ (від 30см) 240 Вкоротити низ виробу «пряма строчка» клеш (від 40см) 280 Вкоротити низ виробу «ручний підшив з пришиванням тасьми» 220 Перепідшити низ брюк (2 брючини) 180 Вкоротити низ виробу «ручний підшив з пришиванням тасьми» широкий низ (від 30см) 280 Вкоротити низ виробу з манжетом 280 Корекція «слонки/шов сидіння» в класичних брюках 320 Корекція «слонки/шов сидіння з окантованим зрізом» в класичних брюках 380 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок невеликий участок 80 Відновлення оздоблювальної строчки та оверлок великий участок 120 Заміна блискавки в брюках (блискавка до 25см) 240 Заміна блискавки на штанині 200 Заміна/реставрація брючного крючка 180 Поглиблення входу в кишеню (реставрація входу в кишеню, усунення потертостей) 320 Заміна карманки однієї кишені (розпорювання бокових швів, поясу, відпорювання карманки від основних деталей, виготовлення та збирання карману) 360 Заміна фрагмента/частини карманки однієї кишені (розпорювання бокових швів, відпорювання пошкодженої частини карманки, виготовлення та збирання карману) 180 Виготовлення вставки/клини «по шаговому шву» (2 клини) 380 Заміна підкладки в класичних брюках 800 Заміна підкладки в жіночих класичних брюках 600 Підгонка брюк по фігурі (розпорювання та зшивання шагового шву, бокових швів, та корекцією або вкороченням низу) 630 Підгонка брюк по фігурі (розпорювання та зшивання шагового шву, бокових швів, корекція слонки/шов сидіння та корекцією або вкороченням низу) 870 Підгонка брюк по фігурі (розпорювання та зшивання шагового шву, бокових швів, переміщення поясу та корекцією або вкороченням низу) 1200 Опустити пояс в чоловічих брюках по всій окружності (розшивання швів, зменшення поясу в об’ємі, корекція слонки) 520 Розширення поясу в брюках жіночих за рахунок «клинів» (розшивання поясу та бокових швів, виготовлення клинів) 640 Виготовлення поясу в чоловічих брюках 720 Виготовлення поясу в жіночих брюках 480 Збільшення поясу до 5 см (розпорювання швів, зняття клейових матеріалів і розтяжка під ВТО) 580 Зменшення в об’ємі поясу до 5см (розшивання швів, зменшення поясу в об’ємі, корекція бокових 580 Перешив жіночих брюк на спідницю 2800
Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!
ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ
Зателефонуйте мені

Чим можемо допомогти?

  • Можемо підшити штани (ціна залежить від матеріалу та складності шва). Обробимо краї машинним чи прихованим швом. Або повторимо торочки на джинсах.
  • Відремонтуємо штани з будь-якої тканини. Можемо відновити шви, “перенести” пояс, вшити штани (ціна послуг – від 80 грн). Зробимо так, щоб вам було зручно.
  • Потрібен ремонт штанів? Ми прошиємо порвані шви, непомітно залатаємо дірки. До речі, знаєте яка наша найпопулярніша послуга? Ремонт штанів між ногами. Усунемо потертості настільки якісно, що ви й не побачите, де вони були.
  • Відремонтуємо підкладку. Підшиємо, де треба або замінимо на нову.
  • Замінимо блискавки, ґудзики чи кнопки. Перенесемо застібки, проріжемо нові петлі, а старі приховаємо. Підберемо фурнітуру.
  • Можемо “підігнати” штати до вашої фігури, відреставрувати чи перекроїти.

Штани перетворюються у… спідницю

Ага, можемо й таке. Наші дизайнери перешиють джинси чи класичні штани у елегантну спідницю. Отримаєте унікальну річ, як ні в кого. А головне – долучитеся до світової спільноти відповідального використання речей. Тільки уявіть, який це буде вклад в екологію, якщо всі люди перероблятимуть старі речі, а не купуватимуть нові.

А за скільки часу?

Можемо навіть за 15 хвилин. Але це, звісно залежить від складності ремонту. У будь-якому випадку: потрібно вкоротити штани чи змінити фасон –  замовлення виконаємо вчасно, щоб ви якнайшвидше одягнули улюблений одяг.

Як замовити ремонт?

У ательє “Умілий ткач” можна оформити замовлення ремонту штанів в одній із наших майстерень, яка найближче до вашого дому. Або викликати майстра додому. Виконуємо термінові замовлення, коли треба “на вже”. Зі звичайними теж не затягуємо – 1-2 дні й оновлений одяг у вас.

Передзвоніть мені