Пришив нашивок, аплікацій

Аплікації на одяг – це не тільки декоративна прикраса, а й можливість приховати дефекти. Крім привабливого зовнішнього вигляду вони відрізняються можливістю функціонувати протягом тривалого проміжку часу. У мережі ательє “Умілий Ткач” можна замовити будь-які нашивки, аплікації, наші майстри зроблять ескіз і втілять Вашу ідею в життя!
Для декору дитячої та дорослої одягу у нас та ж є вже створені ескізи і готові нашивки, які Ви можете вибрати в одній з мережі наших ательє. За допомогою готових аплікацій можна перетворити будь-які текстильні аксесуари, одяг і предмети побуту, інтер’єру.
Нашивка – прекрасний варіант для корпоративного одягу, так як фірмове лого привертає увагу потенційних клієнтів, така атрибутика грає важливу роль в просуванні товарів і послуг.

Наше Портфоліо

Ціни пришиву нашивок, аплікацій

Назва послуги ЦінаПришив нашивки, аплікації «нескладної форми» без розшивання та зшивання (на виробі без підкладки в доступному місці) 60 Пришив нашивки, аплікації «нескладної форми» без розшивання та зшивання (на виробі без підкладки у важкодоступному місці) 100 Пришив нашивки, аплікації «складної форми» без розшивання та зшивання (на виробі без підкладки в доступному місці) 120 Пришив нашивки, аплікації «складної форми» без розшивання та зшивання (на виробі без підкладки в важкодоступному місці) 160 Пришив нашивки, аплікації «нескладної форми» з розшивання та зшивання швів підкладки 180 Пришив нашивки, аплікації «нескладної форми» з розшивання та зшивання підкладки на шкіряні (або екошкіра) вироби 240 Розшити зашити підклад в куртці, пальто, брюки та піджака 160 Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Магазин "Швейна фурнітура", ТЦ "Метроград", квартал спорту з 10.00 до 20.40
без вихідних
(050) 778 02 92 Передзвоніть мені
Київ, вул. Урлівська, 21, м. Позняки з 9.00 до 20.00
сб з 10.00 до 20.00
нд вихідний
(099) 260 43 48 Передзвоніть мені
Київ, Спортивна площа 1а, ТЦ "Гулівер", (біля магазину Jusk) з 10.00 до 21.40
без вихідних
(095) 734 27 21 Передзвоніть мені
Київ, Антоновича 176, ТРЦ "Ocean Plaza", (-1 поверх, прикасова зона Ашана) з 10.00 до 20.40
без вихідних
(066) 577 55 12 Передзвоніть мені
Київ, вул. Рогнідинська, ТЦ "Метроград", квартал спорту з 10.00 до 20.40
без вихідних
(099) 035 40 17 Передзвоніть мені
Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра
Зателефонуйте мені

  Пришив нашивок, аплікацій

  Які бувають нашивки?

  • Корпоративні.

  Обов’язкові деталі уніформи компанії, переважно з логотипом або з елементами корпоративного стилю.

  • Клубні.

  Це нашивки, які можуть носити тільки учасники конкретного клубу. Їх виготовляють на замовлення.

  • Спортивні.

  Кріплять на форму. Бувають з назвою команди, прапором, логотипом чи прізвищем спортсмена.

  • Декоративні.

  Для дітей та дорослих. Вишиті, в’язані, зі шкіри, стрічок, тканини, декоровані стразами чи камінням. Такі деталі дуже красиво доповнюють одяг. А ще – добре приховують плями чи дірки, яких не прибрати іншим способом.

  Аплікації

  Це зображення, які складаються з одного або кількох елементів. поєднаних однією композицією. До речі, їх пришивають на одяг не тільки для того, щоб приховати дефект. Інколи саме аплікації не вистачає, щоб додати одягу родзинку.

  “Умілий ткач” підкаже

  Ми знаємо, які нашивки та аплікації підходять до різного типу одягу. Відповідно до тканини, стилю чи внутрішнього світу клієнта. Пришиємо швидко, якісно і навіть у важкодоступних місцях.

  Передзвоніть мені