Пришив нашивок, аплікацій

Пришив нашивок, аплікацій

Коли потрібно щось приховати чи урізноманітнити образ – радимо пришити шеврон, аплікацію чи нашивку. Маленьку, велику, кольорову, однотонну, в смужку, з квітами – варіантів дуже багато. Така маленька деталь часто кардинально змінює одяг.

Що це таке?

Нашивки, аплікації, шеврони – це вишиті або надруковані емблеми. Їх пришивають на рукави, кишені, сумки, взуття чи будь-яке інше місце на одязі. Бувають спеціальні (корпоративні, службові) або декоративні.

Чому саме ми?
Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Наше Портфоліо

Ціни пришиву нашивок, аплікацій

Назва послуги Ціна Пришив нашивки, аплікації «нескладної форми» без розшивання та зшивання (на виробі без підкладки в доступному місці) 60 Пришив нашивки, аплікації «нескладної форми» без розшивання та зшивання (на виробі без підкладки у <strong>важкодоступному</strong> місці) 100 Пришив нашивки, аплікації «складної форми» без розшивання та зшивання (на виробі без підкладки в <strong>доступному</strong> місці) 120 Пришив нашивки, аплікації «складної форми» без розшивання та зшивання (на виробі без підкладки в важкодоступному місці) 160 Пришив нашивки, аплікації «нескладної форми» з розшивання та зшивання швів підкладки 180 Пришив нашивки, аплікації «нескладної форми» з розшивання та зшивання підкладки на шкіряні (або екошкіра) вироби 240 Розшити зашити підклад в куртці, пальто, брюки та піджака 160
Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!
ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ
Зателефонуйте мені

Пришив нашивок, аплікацій

Які бувають нашивки?

  • Корпоративні.

Обов’язкові деталі уніформи компанії, переважно з логотипом або з елементами корпоративного стилю.

  • Клубні.

Це нашивки, які можуть носити тільки учасники конкретного клубу. Їх виготовляють на замовлення.

  • Спортивні.

Кріплять на форму. Бувають з назвою команди, прапором, логотипом чи прізвищем спортсмена.

  • Декоративні.

Для дітей та дорослих. Вишиті, в’язані, зі шкіри, стрічок, тканини, декоровані стразами чи камінням. Такі деталі дуже красиво доповнюють одяг. А ще – добре приховують плями чи дірки, яких не прибрати іншим способом.

Аплікації

Це зображення, які складаються з одного або кількох елементів. поєднаних однією композицією. До речі, їх пришивають на одяг не тільки для того, щоб приховати дефект. Інколи саме аплікації не вистачає, щоб додати одягу родзинку.

“Умілий ткач” підкаже

Ми знаємо, які нашивки та аплікації підходять до різного типу одягу. Відповідно до тканини, стилю чи внутрішнього світу клієнта. Пришиємо швидко, якісно і навіть у важкодоступних місцях.

Передзвоніть мені