Ремонт ременів - Реставрація ремня

Послуги з ремонту ременів

Ремінь – щоденний аксесуар сучасної людини, який є не тільки практичною річчю, а й стильною частиною гардеробу.
Коли до нас потрібно звертатися?
Якщо Вам потрібно зробити додатковий отвір в ремені (кругле / овальне / квадратне) – наші майстри впораються з цим завданням протягом 5-15 хвилин. Актуальним запитом є ремонт або заміна пряжки, в тому числі ми може підібрати пряжку в нашому магазині фурнітури, спираючись на Ваші переваги. Так само в нашій мережі ательє ми може провести заміну або реставрацію шкіряної частини ременя.
Професіонали з багаторічним досвідом роботи запропонують всі можливі варіанти вирішення Вашого питання і максимально якісно виконають свою роботу!

Наше Портфоліо

Ціни на послуги з ремонту ременів

Назва послуги ЦінаВиготовлення отвору в ремені 1шт. 35 Виготовлення отвору в ремені 2шт. 60 Виготовлення отвору в ремені 3шт. 75 Виготовлення отвору в ремені більше 3шт. 20 Виготовлення нестандартного отвору (овального, квадратного, довгого, великого) 1шт. 50 Вкорочення ременя звичайного (вінт, краб) 60 Вкорочення ременя через пришиту пряжку (розшити/зашити, виготовлення отворів та брусовка) 190 Заміна пряжки в ремені через пришиту пряжку 180 Терміновість роботи (застосовується у випадку зайнятості майстра) +50% Увага! Кінцеву ціну виконання роботи визначає майстер!
ЦІНА ЗАЗНАЧЕНА БЕЗ ВАРТОСТІ ФУРНІТУРИ.

ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ В САЛОНАХ

Чому саме ми?
5 локацій в Києві
Гарантія
Лояльні ціни
Ремонт любої
складності
Безкоштовний
виклик майстра

Ремонт ременів

.